Ričardam Gīram netrūkst pielūdzēju. Viņu mīl dažādos pasaules nostūros, un viņam nav vajadzīga lieka reklāma. Bet nesenais viņa ieraksts Facebook sociālajā tīklā izsauca veselu emociju vētru. Viņa vēstījumu pārpublicēja simtiem tūkstoši cilvēku, daudzi no kuriem nav pat Ričarda pielūdzēji.

Mēs piedāvājam šīs brīnišķīgās vēstules tulkojumu. Tajā katram vārdam ir patiesa un dziļa nozīme.

“Viena mana drauga mamma vienmēr ir pieturējies pie veselīga dzīvesveida. Viņa deva priekšroku tikai veselīgai pārtika, nelietoja alkoholu, nesmēķēja, veica fiziskas aktivitātes un baidījās parādīties saulē bez aizsargkrēma. Viņa regulāri konsultējās ar dietologiem un fizioterapeitiem, nesavtīgi sekojot viņu norādēm. Var teikt, ka viņa bija nedaudz jukusi ar savu veselību.

1

Tagad viņai ir 76 gadi, un viņai atklāja ādas vēzi, kā arī kaula smadzeņu vēzi. Turklāt sievietei ir osteoporoze smagā formā…Mana drauga tēvs sev nekad neko neatteica. Viņš nekad nav nodarbojies ar sportu, ļoti mīlēja labi un kārtīgi paēst, uzsmērējot sviestu pa taisno uz bekona. Varēja atļauties iedzert, un sauļojās pludmalē līdz brīdim, kad āda sāka lobīties nost.

Var teikt, ka visu savu dzīvi viņam bija nospļauties par ārstu ieteikumiem, viņš dzīvoja tā, kā viņam patika. Tagad viņam ir 81 gads, un ārsti saka, ka viņa veselību varētu apskaust pat jaunieši.

Lai kā jūs arī necenstos, jūs nekad nevarēsiet paslēpties no savas iekšējās indes. Agri vai vēlu, bet tā jūs pārņems. Kā teica nāvējoši slimā mana drauga mamma: “Ja es būtu zinājusi, ka mana dzīve beigsies tā, tad es nekad nebūtu klausījusi ārstus, bet gan dzīvotu tā, kā pašai labpatīk.”

Tāda dzīve, un neviens no mums no šejienes dzīvs neizkļūs. Tāpēc nevajag attiekties pret sevi kā pret kaut ko otršķirīgu. Kamēr ir laiks, vajag dzīvot tā, kā pašam labpatīk. Jo rīt var būt jau par vēlu.

1

Tāpēc dariet to, ko jums gribas. Ēdiet garšīgu ēdienu, sauļojieties saulē, nekautrējieties paslinkot. Esiet muļķīgi un jocīgi, bet esiet tādi, kādi esiet. Jo visam pārējam vienkārši nav laika!”

Šajos vienkāršajos vārdos ir paslēpta dziļa jēga.

Atstāt komentāru

21 Komentāri ieslēgt "Ričarda Gīra dvēseles kliedziens uzspridzināja internetu! “Neviens no mums no šejienes dzīvs neizkļūs…”"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | visvairāk balsoja
Anonīms
Viesis
Anonīms

Tā ir!

anoniims
Viesis
anoniims

nee taa nav

Anonīms
Viesis
Anonīms

taa ir

Sceptical
Viesis
Sceptical

Kāda sakritība, pirms laika Keanu Reeves it kā publicējis teju identisku rakstiņu…vai nu viņiem ir viens un tas pats draugs, vai arī žurnālistiem pietrūkst iztēles un tematu (turklāt – neviena vērā ņemama avota). http://worldonurscreen.com/wp-content/uploads/2015/12/unofficial.png

anoniims
Viesis
anoniims

visdriizaakais ka raksta autors ir gaļas kombinaata iipašnieks kurš pamanījis ka līķu lietošana uzturā vairs nav tik populāra kā agrāk

iki
Viesis
iki

es arī to sapratu pirms 4 gadiem, labi, ka vēl laikus 😀

Līga
Viesis
Līga

Pareizi. Tikai – atkal jau tie žurnālistu “jociņi” – tas nav nekāds dvēseles kliedziens. Mr. Gīru diez vai var iedzīt izmisumā, turklāt vēl tādā, lai viņa dvēsele kliegtu pa visu internetu.
P.S. Ļoti cienu šo cilvēku.

Anonīms
Viesis
Anonīms

Būtu labāk atstājuši oriģinālvalodā tekstu. Ļoti nepatīk tulkoti “raksti” ar drukas kļūdām.

Marika
Viesis
Marika

Jūs droši variet uzmeklēt oriģinālu norādītajā avotā

Anonīms
Viesis
Anonīms

Kas tas par šausmīgi neprofesionālu tulkojumu?!

Anonīms
Viesis
Anonīms

Es biju viņu domājusi esam inteliģentāku. Kārtējā vilšanās.

Anonymous_Conscientious
Viesis
Anonymous_Conscientious

“Tāda dzīve, un neviens no mums no šejienes dzīvs neizkļūs. Tāpēc nevajag attiekties pret sevi kā pret kaut ko
otršķirīgu”…turpiniet ēst bekonu, tas ir mirušo zvēru, ko kāds cits priekš Jums ir nogalinājis, un sašķērdis gabalos, un iepakojis, kā arī nevjag atteikties no dzīvesveida, kas varbūt Jums sagādā prieku, bet kopumā kaitē mūsu Planētai,
un neaizmizrstiet iemācīt būt tikpat bezrūpīgiem un savtīgiem saviem bērniem.

Edgars
Viesis
Edgars

Šāds pats raksts bij piedēvēts citam aktierim…šādi mēdiji grib paskalot smadzenes iedzīvotājiem..ka ļaujaties instinktiem un dzīvnieka dzīvei..dzīvojiet uz pilnu banku un vienreiz… tādu masu grib redzēt cilvēki,kas domā,ka visu mūžu valdīs par pasauli…aik 🙂

Anonīms
Viesis
Anonīms

Ar organismu ir līdzīgi kā ar auto markām ( kāds ražatais/kāds ģenētiskais materiāls no senčiem), bet arī tas ko mēs daram ar savu ķermeni ir no svara (kādu degvielu un eļļu lejam, cik bieži pulējam, kā uzturam, respektīvi ko ēdam, kā kustamies, cik bieži ārstu apmeklējam.

sandra
Viesis
sandra

Pilnīgi piekrītu R. Gīram.

Arnis
Viesis
Arnis

Priecājies,jo ilgi Tu būsi miris!

deta
Viesis
deta

Vairumā tomēr ir cilvēki, kuri nožēlo, ka nav klausījuši ārstus. Un paši sev darījuši pāri. Šim rakstam nepiekrītu.

es
Viesis
es

tieši tā tas ir,dzīvojam tikai vienu reizi,dzīve ir īsa ,kaut kur pat bezjēdzīga,arī tā dzīšanās pēc varas,naudas,mantas.Jaunībā tam liekas ir nozīme,bet vēlāk ar gadiem…..,jo tiešām dzīviem mums no šejienes neaiziet.

xyz
Viesis
xyz

Shis tematinjsh gan rakstos gan sarunaas ir malts liidz shkjeermai duushai, diez vai veel bija veerts atstaastiit Giira domas.
Katram tachu pasham jaasaprot, kas vinjam shajaa pasauliitee ir interesants un kaa savu dziivi nodziivot. Atsauces uz ilgu muuzhu dziivojoshu cilveeku shaubiigaam izpriecaam (dzershanaam, smeekjeeshanaam…utt ), manupraat ir pagalam muljkjiigas. Ja man, piemeera peec, patiik Afrikas tautu melodijas, tad es tachu nedauziishos pa krogiem taapeec vien, lai kaada ljauzhu grupa teiktu, ka es esmu skaistu muuzhu nodziivojis.

Ieva
Viesis
Ieva

Es arī zināju vienu cilvēku,kas sevi ļoti uzpasēja,un diagnoze identiska-ādas vēzis. Diemžēl…..

Normunds
Viesis
Normunds

100% par!!!!

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?