Couple in love by fabio formaggio on 500px.com

Izrādās, ka starp 12 zodiaka zīmēm ir tādas, kuras dievina romantiku un kuras spēj ar savām neparastajām izdarībām likt partnera sirsniņai pukstēt straujāk. Kuras tās ir?

Lauva

Izcilas gaumes īpašnieki un visa izsmalcinātā cienītāji – Lauvas zīmes pārstāvji, ir atzīti mīļākie un mīļākās. Tieši viņi pavisam viegli iekaro savus partnerus ar romantiskiem randiņiem un īsti karalisku greznību. Turklāt Lauva vienmēr atradīs veidu, kā pārsteigt, saņemot ielūgumu sev un savai otrajai pusītei ierasties uz augstās sabiedrības pasākumu, vai arī sarīkojot randiņu parkā, kuru vienkārši nopirks uz vienu nakti tikai jums diviem!

No šīs zīmes pārstāvja ir vērts gaidīt visgreznāko piedāvājumu, piemēram, uz pāris dienām aizbēgt no visiem un pavadīt laiku uz neapdzīvotas salas! Lauva vienmēr atradīs veidu, kā pārsteigt mīļoto cilvēku, un, ja saņemsies izteikt atzīšanos mīlestībā vai arī piedāvāt roku un sirdi, tad izdarīs to ar tādu pompu un vērienu, ka to apspriedīs visa pilsēta (vai pat pasaule).

 Zivis

Zivs zīmes pārstāvji ir īsti estēti un romantiķi. Viņi ir samērā taupīgi, un tāpēc no viņiem nav vērts gaidīt negaidītu piedāvājumu lidot uz Meksiku vai doties dārgā izbraukumā ar jahtu. Toties Zivis var sarīkot īstu romantiku bez nopietniem ieguldījumiem – uzraksti uz asfalta, negaidīti apsveikumi radio vai televīzijā, baneri ar izredzētā attēlu un atzīšanās mīlestībā.

Zivju garā ir sarīkot randiņu uz debesskrāpja jumta, doties divatā nakšņot siena gubā vai arī pavadīt nakti pie ugunskura, skatoties zvaigznēs. Turklāt patiesums Zivs vārdos, kā likums, ir romantiskāks par jebkuru situāciju un jebkurām negaidītām dāvanām. Pie tam Zivis ir īsti burvji seksā, un tas nozīmē, ka viņi saviem partneriem dāvās jutekliskas mīlestības nakti, kuru aizmirst viņi nespēs nekad!

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir neparastas personības, kas visam pieiet ar īpašu radošumu. Ja Ūdensvīrs ir iemīlējies pa īstam un nolēmis pārsteigt savu mīļoto cilvēku ar kaut ko romantisku, tad gatavojieties visam iespējamajam un negaidītajam. Šajā randiņā tiks iesaistīti visi, sākot ar viesmīli restorānā un taksometra vadītāju, līdz pat taviem draugiem.

Šīs zīmes pārstāvjiem banāli randiņi ir sveši. Viņiem gribas pa īstam pārsteigt savu mīļoto cilvēku un atstāt par sevi neaizmirstamas atmiņas. Tieši tāpēc gatavojieties piedāvājumam lēkt kopā no klints, palidot ar paraplānu, doties ceļojumā pa Eiropu ar stopiem, vai arī pavadīt romantisku nakti teltī, meža vidū.  Tikai vajag ņemt vērā, ka Ūdensvīra mīlestība nav mūžīga, un tāpēc esi gatava tam, ka pēc romantiska randiņa tavs Ūdensvīrs var atrast sev jaunu objektu romantiskai aplidošanai!

 

Avots: Cluber.com.ua

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?