essie-manicure

Ļauj nagu lakai nožūt.
Lai nagu laka uz nagiem noturētos apsolīto nedēļu, tai vajag kārtīgi nožūt, pirms tu pacentīsies to sasmērēt.

Paātrināt žūšanas procesu var tā: uz dažām minūtēm iemērc rokas vēsā ūdenī, tā uzklātā laka ātrāk pieķersies un sacietēs. Tas ir Kendis Manakjū , CND eksperta, padoms.

Uzklāj eļļu priekš kutikulām.
„Kutikulu eļļai ir spējas mīkstināt ne tikai kutikulu, bet arī naga plāksni. Jo nags ir elastīgāks un vairāk piesūcies, jo mazāka varbūtība, ka nagu laka nošķelsies ”, – apgalvo Tom Bachik, manikīra speciālists no Losandželosas. Ja pieradināsi sevi uzklāt kutikulu eļļu pirms sildošas dušas, pārklājums neatstās nagus tik ilgi, kamēr tu pati to nevēlēsies: mitrums – nagu lakas galvenais ienaidnieks, bet eļļa ir tā, kas to atgrūž.

Atjauno pārklājumu.
Ik pēc 2 dienām pārklāj nagus ar caurspīdīgu topu – pastiprināsi pārklājuma spīdumu un novērsīsi ātru manikīra bojā eju. Sargies no ātri žūstošām formulām: tās klājās plānā kārtiņā un neglābj nagu laku no bojājumiem.

Neuzticies saloniem.
Daži saloni atšķaida žūstošas lakas ar šķidrinošām vielām, tas ietekmē pārklājuma izturību. Neuzticies meistaram – ej uz manikīru ar savu nagu laku.

Izvēlies pareizos līdzekļus.
Spirts, kurš ietilpst vairākumā antibakteriālo līdzekļu sastāvā, padara nagus nespīdīgus. Atceries, salvetēs graujošo vielu koncentrācija ir zemāka.

Pasargā nagus no mitruma.
Ja manikīru veic pati, obligāti noklāj gala virsmu un tādā veidā to aizzīmogo. Citādi graujošajam mitrumam būs atvērti visi ceļi.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

X