Satiec Bredu Pitu, Deividu Bekhemu, Stīvu Džobsu un citas izcilības tikai 360TV!

Turpinot tradīciju, arī decembra noslēdzošajā nedēļā 360TV ļaus skatītājiem uzzināt vairāk un atklāt nezināmo par spožiem talantiem caur biogrāfiskām filmām par izcilām personībām. Nedēļā no 28. decembra būs iespēja tuvāk iepazīt aktieri Bretu Pitu, sportistu Deividu Bekhemu, izcilo prātu Stīvu Džobsu un grupu Elbow. Ik dienu pirms biogrāfiskās filmas tiks paziņoti Gada personības titula ieguvēji septiņās dažādas sfērās – atbilstoši ikdienas domnīcu tēmām. Iegriezies 360TV un satiec izcilas personības biogrāfiskās filmās nedēļas garumā no 28. decembra!

360TV un draugiem.lv veidotāji aicināja ikvienu balsot par cilvēkiem, kuri pelnījuši saņemt titulu Gada personība kino, sporta, mūzikas, hobiju un kultūras jomā, izcelt spožākās dāmas un izcilākos tehnoloģiju un ideju prātus. Labākie katrā no septiņām nominācijām tiks paziņoti, sumināti un tuvāk apspriesti 360TV tematisko domnīcu ietvaros no 28. decembra nedēļas garumā ik dienu plkst. 21.00! Uzreiz pēc Gada personības noskaidrošanas domnīcā, būs skatāmas dažādas biogrāfiskās filmas par pasaulē atzinību guvušām personībām.

Talantīgs, šarmants un arī daudzbērnu tēvs

Pirmdienas 360TV tiek aizvadītas kino zīmē, tādēļ arī biogrāfiskā filma veltīta spožam aktiera talantam – Bredam Pitam. Aktieris un producents Breds Pits ir dzimis 1963. gadā, viņa pirmie darbi televīzijā sākās 80-to gadu beigās, bet debija uz lielā ekrāna bija 1989. gada šausmu filmā Cutting Class. Vēlāk viņš uzmirdzēja Rudens leģendās, kas nodrošināja viņam vietu starp Holivudas smagsvariem. Breds divas reizes ir ieguvis žurnāla People seksīgākā pasaules vīrieša titulu. 2014. gadā viņš tika nominēts Oskaram jau piekto reizi, iegūstot savu pirmo Oskara balvu kā producents filmai 12 gadi verdzībā. Viņš bijis precējies ar aktrisi Dženiferu Anistoni, bet tagad ir laimīgā laulībā ar Andželīnu Džoliju. Iegriezies 360TV un skaties biogrāfisko filmu Cilvēkstāsti: Breds Pits 28. decembrī plkst. 22.00!

.

Mežonīgais sportista ceļojums

Otrdienas 360TV ir sporta dienas, tādēļ biogrāfiskā filma veltīta futbolistam Deividam Bekhemam. Šajā dokumentālajā filmā varēs sekot pa pēdām Deividam Bekhemam un viņa trim labākajiem draugiem ceļojumā pa Amazones mūža mežiem uz motocikliem. Viņi pieturēs Rio, priecāsies par brīvības sajūtu, ko dod motocikli uz lielceļa, arī izbaudīs visai skarbus apstākļus, pārnakšņojot šūpuļtīklos. Pēc 800 jūdžu pievārēšanas, viņus gaida vēl aizraujošāki piedzīvojumi. Iegriezies 360TV un skaties biogrāfisko filmu Deivids Bekhems tuvplānā 29. decembrī plkst. 22.00!

...

Hipijs miljonārs

Trešdienas iekrāsojas tehnoloģiju un ideju krāsās, tādēļ arī šīs dienas tematiskā filma veltīta spožiem prātiem. Šajā reizē ikviens aicināts skatīties filmu Stīvs Džobss: hipijs miljonārs. Tā būs iespēja dzirdēt neparastus un nedzirdētus stāstus par Stīvu Džobsu no viņa līdzcilvēkiem, uzzināt, kāds bijis ceļš uz panākumiem tehnoloģiju pasaulē Apple prātam un smadzenēm. Iegriezies 360TV un skaties Stīvs Džobss: hipijs miljonārs 30. decembrī plkst. 22.00!

 ..

Ballīte ar domnīcu vadītājiem

Vecgada vakarā 360TV skatītāji aicināti vienuviet tikties ar visiem septiņu domnīcu vadītājiem, lai kopā aizvadītu veco un sagaidītu jauno, 2016. gadu! Studijā vienkopus tiksies Grēta Gorjučko, Marta Grigale, Laura Jēkabsone, Gustavs Terzens, Jānis Palkavnieks, Toms Grēviņš un Jānis Ozols. Būs iespēja ne tikai tikties ar visiem domnīcu vadītājiem, bet arī ieklausīties muzikālos pārsteigumos un satikt citus īpašus viesus. Iegriezies 360TV un sagaidi Jauno gadu kopā ar visu domnīcu vadītājiem 31. decembrī plkst. 22.00!

Merkūrija balvas ieguvēji

Piektdienas 360TV ir mūzikas dienas, tādēļ vakara filma veltīta šai skanīgajai tēmai. 1. janvāra vakarā ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par grupu Elbow. Raidījuma Live from Abbey Road radošā komanda sekos Merkūrija balvas ieguvējiem, grupai Elbow ceļā uz jauno album un tūri, kurā atskanēs arī hīti One Day Like This, Neat Little Rows and Lippy Kids. Šī ir iespēja ieskatīties grupas muzikālās dzīves aizkulisēs un iepazīt tās dalībniekus tuvāk. Iegriezies 360TV un skaties biogrāfisko filmu Cilvēkstāsti: britu grupa Elbow 1. janvārī plkst. 22.00!

Iegriezies 360TV un satiec izcilas personības biogrāfiskās filmās nedēļas garumā no 28. decembra!

 

360TV ir pirmais Latvijā radītais augstas izšķirtspējas jeb HD televīzijas kanāls ar unikālu satura konceptu, katru nedēļas dienu veltot vienai tēmai. Kanāls 360TV ir pieejams visās „Lattelecom” televīzijas platformās un to veido Lattelecom grupas uzņēmums Media 360.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account