Satiec Merilinu Monro un Odriju Hepbērnu „STV Pirmā!”

 

Decembrī gaidāmo svētku laikā televīzijas „STV Pirmā!” skatītājām būs iespēja tikties ar divām šarmantām, talantīgām un iedvesmojošām sievietēm – Merilinu Monro un Odriju Hepbērnu. Svētku vakarā, 24. decembrī, varēs vēlreiz atkārtojumā noskatīties fonda „Viegi” koncertu. Skatieties „Dīva. Merilinas Monro slepenā dzīve” 23. un 30. decembrī plkst. 22.00 „STV Pirmā!”. Savukārt biogrāfiskā filma par Odriju Hepbērnu tiks rādīta 21. decembrī plkst. 21.00 televīzijā „STV Pirmā!”!

 

Gaidāmais decembra svētku laiks dāmām pavadāms tikpat šarmantu, īpašu un iedvesmojošu sieviešu sabiedrībā kā ir pašas „STV Pirmā!” skatītājas. Tādēļ tiek piedāvāta biogrāfiskā filma par šarmanto aktrisi Odriju Hepbērnu un divas īsfilmas par mūžam smaidīgi koķeto Merilinu Monro. Tām, kuras svētku laikā vēlas ieklausīties liegi maigās un īpašās skaņās, būs iespēja vēlreiz noskatīties un izbaudīt fonda „Viegli” koncertu.

marilyn_monroe_girl_mouth_dress_teeth_14228_1920x1080

Koķetā Merilina!

Iedvesmojoša, pārsteidzoša, neparasta un valdzinoši koķeta – kura gan negribētu par tādu kļūt?! Merilina Monro tāda bija un par to maksāja augstu cenu. Divas īsfilmas „Dīva. Merilinas Monro slepenā dzīve” ļaus ielūkoties viņas ģimenes dzīvē, uzzināt par viņas attiecībām ar māti, kaislībām un attiecību līkločiem ar vīriešiem un, kā viņai izdevās noslēpt savus intīmākos noslēpumus un piedzīvojumus no preses un ziņkārīgās pasaules. „Dīva. Merilinas Monro slepenā dzīve” 23. un 30. decembrī plkst. 22.00 televīzijā „STV Pirmā!”!

4417090fa714d11c7c3bafcdfddef3e6_large

Iepazīsti šarmanto Odriju Hepbērnu

Otra no dāmām, ar kuru šajā nedēļā tiks iepazīstinātas „STV Pirmā!” skatītājas, būs Odrija Hepbērna. Ievērojamā un talantīgā aktrise apbūrusi daudzus miljonus skatītāju visā pasaulē ar savu neatkārtojamo spēli un īpašo šarmu. „STV Pirmā!” piedāvātā biogrāfiskā filma ļaus uzzināt daudz vairāk par šo izcilo meistari, ielūkoties viņas bērnībā, izsekojot kara gaitām un uzzināt, kā viņa pārdzīvojusi vecāku šķiršanos. Tāpat filma atklās, ka patiesībā Odrija Hepbērna vēlējusies būt dejotāja un tikai nejauši kļuvusi par aktrisi. Filmas laikā varēs izsekot viņas karjeras attīstībai, kas viņu aizveda līdz vairākām „Oskara” balvām, un uzzināt, ka viņa pievērsusies UNICEF labdarības projektiem, kad nolēmusi pārtraukt aktrises profesionālās gaitas. Filma atklās arī vairākas privātās dzīves detaļas par divām laulībām, bērniem un nāvējošo slimību. Biogrāfiskā filma Cilvēksstāsti: Odrija Hepbērna 21. decembrī plkst. 21.00 televīzijā „STV Pirmā!”!

 

Vēlreiz koncerts „Viegli”

„STV Pirmā!” skatītājas, kuras vairāk saista Latvijā veidotas pārraides, svētku laikā aicinātas vēlreiz novērtēt fonda „Viegli” koncertu, kas pirmo reizi būs skatāms 15. decembra vakarā un pēc tam tiks piedāvāts 24. decembrī plkst. 21.00! Tāpat iespējams otrdienu vakaros plkst. 21.00 pieslēgties sarunu šovam „Starp mums runājot”, kuru vada Grēta Gorjučko, Jana Ezeriņa un Rolands Laķis. Savukārt realitātes šovs „Es būšu tu!” trešdienās plkst. 21.00 ļauj uzzināt, kas notiek, ja uz trim dienām vīrs ar sievu apmainās vietām.

 

 

Televīziju „STV Pirmā!”” veido „Media 360”, tā ir pieejama „Lattelecom” un „Baltcom” klientiem.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account