savaldzini viņu!

Neveicās atrast īsto vīrieti? Varbūt jums tas izdosies ar horoskopu palīdzību?

Kā iekarot Aunu
Auni meklē uzbudinājumu. Viņi ir oriģināli un pieķeras jaunām idejām. Piedāvāt viņiem tādu ideju – tas pats, kā izteikt frāzi „Sezam atveries” viņu jūtām. Jums jābūt patiesiem, jo auni labi atpazīst melus. Labākās izklaides vietas: teātris, mūzikas sarīkojumi, muzeji. Auni ir līderi, un ļoti lielu nozīmi dod punktualitātei, tāpēc nekavējiet uz randiņu. Turiet savu tempu, Auni pēc dabas ir agresīvi, mēģiniet atslābināties un gūsiet lielāku baudu.

Kā iekarot Vērsi
Dodieties tieši pie viņa, ja meklējiet oāzi nekam nederīgi pļāpīgu ļaužu tuksnesī. Jūs neatradīsiet Vērsi, kurš būtu kompānijas dvēsele. Var paiet kāds laiciņš, lai noorganizētu pirmo randiņu. Vērsis – vīrietis nesteigsies uzlūgt jūs uz viņu, bet Vērsis – sieviete nesteigsies piekrist jūsu piedāvājumam. Kad viņi beidzot izlemj, ziniet – jūs tiešām esiet iepaticies. Vērsis necieš meļus un var atpazīt viltojumu. Vēršus neapmierina sava mīlestība pret sevi vien, viņi pieprasa ,mīlestības pierādījumus no citiem.

Kā iekarot Dvīni
Pirmajā mirklī jums liksies, ka jūs pazīstiet Dvīni visu mūžu, saruna pārpildīta idejām, asprātībām, interesantām atmiņām. Dvīņi neļaus kompānijai krist apātijā. Esiet dzīvi un jautri, ja gribiet pievērst Dvīņa uzmanību. Dvīņiem patīk noslēpumainība, patīk patenkot.
Negaidiet, ka viņi nevarēs skūpstīties un pļāpāt vienlaicīgi – varēs un darīs!

Kā iekarot Vēzi
Kad satiekat kādu, kurš dzimis šajā zīmē, novērsiet sarunu uz labdarību bērniem un organizācijām, kas nodarbojas ar to. Vēzis – līdzjūtīgs cilvēks, kurš gatavs palīdzēt pat nepazīstamiem cilvēkiem. Vēzim ir lieliska atmiņa. Vēžiem nepatīk, ja viņu darbība tiek uztverta kā pašsaprotama. 

Kā iekarot Lauvu
Ja esiet pārliecināti, ka strīdā ar Lauvu taisnība ir jūsu pusē, un nevariet piekāpties, izmēģiniet pēdējo metodi – Lauvas humora izjūtu. Parādoties sabiedrībā Lauvas pieņem, ka visi pārējie uz viņa fona ir tikai silueti. Šajā zīmē dzimušajiem tiešām ir laba humora sajūta, tikai nekad nedrīkst smieties par viņiem. Viņu mīļākais dārgakmens – rubīns.

Kā iekarot Jaunavu
Jaunavas ir darbaholiķes, jūs viņu atradīsiet starp nedaudzajiem, kuri paliek darbavietā līdz vēlam vakaram, lai savestu kārtībā savu darba vietu. Jaunavas piesaista šarms, elegance un nosvērtība. Viņas sajūsmina asprātība un talantīgums. Jaunava vēlas jūs cienīt, ticēt, ka jūsu izglītība, intereses un sociālais stāvoklis ir līdzvērtīgs vai pārāks par viņu.

Kā iekarot Svarus
Svariem nepieciešama apjūsmošana, netaupiet komplimentus. Apsēdiniet viņu uz zelta paplātes un nēsājiet, tikai nepārspīlējiet. Svariem patīk greznība . Ja gribiet viņiem ko dāvināt, tam jābūt īstam sudrabam, zeltam, briljantiem vai franču šampānietim.

Kā iekarot Skorpionu
Nav vērts viņiem piedāvāt teātri, garu vizināšanos ar auto – Skorpioni pārāk mīl mājas ērtības. Skorpiona rīcība nav paredzama. Vienmēr jautājiet viņa padomu. Nekad nepiedāvājiet to, kas viņam nepatīk, savādāk jums vajadzēs nopūlēties atjaunot jūsu attiecības. Pieņemiet to kā normu, ka Skorpions visu zina labāk par citiem. Skorpioniem vajadzīga vislielākā uzmanība. Esiet emocionāli un Skorpions jums atmaksās simtkārtīgi.

Kā iekarot Strēlnieku
Ja rīkojiet ballīti mājās, neaiciniet daudz viesu. Strēlnieki dod priekšroku mazām kompānijām, lai būtu reāla ietekme uz sabiedrību. Strēlnieki ir interesanti stāstnieki, ar smalku humora izjūtu. Strēlniekiem patīk viss, kas saistīts ar mūziku un kustībām, viņi ir atklāti un patiesi seksa jautājumos.

Kā iekarot Mežāzi
Sabiedrībā Mežāzis parasti atrodas aizmugurējā plānā, sekojot notiekošajam. Randiņš ar viņu, visdrīzāk, nebūs pats satraucošākais, kāds jums bijis. Mežāzis ir godkārīgs un orientēts uz darbu. Viņu interesē māksla. Mežāzim nepatīk lētas un prastas lietas, priekš viņiem visam jābūt pirmklasīgam.

Kā iekarot Ūdensvīru
Nekļūdīsieties, ja liksiet strādāt Ūdensvīra prātam, kurš ir jūtīgs pret laiku un seko mākslas jaunumiem. Ūdensvīriem patīk dāvināt un saņemt dāvanas. Jūsu romāns nebūs vienmērīgs, negaidiet, ka Ūdensvīra reakcija būs tāda pati kā citiem cilvēkiem. Iespējams esiet ļoti tuvu pazīstams ar Ūdensvīru un viņš no jums attālinās, tad tikai tāpēc, lai labāk jūs saskatītu no attāluma. Tas nozīmē, ka viņš sāk domāt par jums ne tikai kā par draugu.

Kā iekarot Zivis
Zivis vienmēr ir uzmanības centrā un pielūdzēju ielenkumā. Brīnišķīgas manieres un mierīgs raksturs padara viņas pievilcīgas. Bet ja par viņām nesajūsminās, tās visdrīzāk bēdājas un dusmojas stūrī. Ja attiecības nonākušas līdz intīmām lietām, tad viņu ideālā vieta ir silta istaba ar ūdens imitāciju. 

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X