Young couple at beach, embracing, side view. Natural emotions. H by Kirill Kedrinski on 500px.com

Auns. Viņi ir oriģināli un labprāt ļaujas jaunām idejām un piedzīvojumiem. Labi atpazīst meļus, tāpēc ar viņiem labāk būt patiesai. Auni ir līderi, kas lielu nozīmi piešķir punktualitātei. Tāpēc labāk randiņu nekavē! Arī strīdēties ar Aunu nevajag. Labi tas nebeigsies. Tev…

Vērsis. Ar viņu var gadīties „pacīnīties”. Vīrietis-Vērsis nesteigsies pirmais aicināt uz randiņu. Ja viņš beidzot to izdara, tas nozīmē, ka interese patiesi ir. Vērši necieš meļus, kā arī viņiem nepietiek ar sevis mīlēšanu, tāpēc pieprasa manāmu mīlestības devu no otras puses…

Dvīņi. Jau pirmajā randiņā šķitīs, ka jūs esat pazīstami ļoti ilgu laiku. Dvīņiem patīk patenkot un pajokot ar dzīvespriecīgiem un jautriem cilvēkiem. Tieši tādi spēj pievērst viņu uzmanību. Skūpstīties un pļāpāt vienlaicīgi? Dvīņi to spēj.

Vēzis. Šim vīrietim piemīt lieliska atmiņa, un viņiem nepatīk, ja jebkura viņu rīcība tiek uztverta kā pašsaprotama. Vēzis ir līdzjūtīgs cilvēks, kurš ir gatavs palīdzēt jebkuram cilvēkam vai dzīvniekam. Ja tu viņam piedāvāsi pievērsties labdarībai vai kādam palīdzēt, viņš neatteiks. Tā būs tava iespēja ar viņu satuvināties.

Lauva. Šīs zīmes pārstāvjiem piemīt lieliska humora izjūta, tikai ir viens noteikums – tu nedrīksti smieties par viņu. To viņi nespēj paciest. Sabiedrībā Lauvai ir jābūt uzmanības centrā, tāpēc, ja arī tev tas patīk, jums nebūs pa ceļam. Nevar būt divas spožākās zvaigznes vienlaicīgi. Arī apbrīna viņiem patīk.

Jaunava. Šīs zīmes pārstāvji ir īsti darbaholiķi. Viņi ir starp tiem cilvēkiem, kuri paliks darbā līdz pēdējai minūtei (un vēl mazliet), un tieši viņu darba vieta būs ideālā kārtībā. Jaunavas piesaista šarms un elegance. Šis vīrietis sev blakus vēlas redzēt cilvēku, kuram ir līdzīgs vai augstāks stāvoklis sabiedrībā, nekā viņam pašam.

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?