Sertificēta dziedniece Laila Ozoliņa: Patiesi dziedniecisks uzturs

5-alegeri-inspirate-3

Dieviete.lv mājaslapa ir kļuvusi par smalkas izjokošanas – eksperimenta ”upuri”. Ar šī eksperimenta mērķiem un autori variet iepazīties šajā vietnē: http://ksenijakomente.lv/mediju-atbildiba-ka-ksenija-par-dziednieci-kluva . Viss ko varam pateikt – nekļūdās tikai tie, kuri neko nedara. Ļoti ceram, ka no mūsu kļūdām mācīsies citi mūsu kolēģi, jo mēs noteikti esam ieguvuši labu mācību. 

Uzturs ir mūžīga tēma. Visu laiku tiek runāts par produktiem, kas ir veselīgi vai neveselīgi, un tiek meklēti jauni veidi svara samazināšanai. Taču svara problēmas nekur nezūd. Cilvēki slimo aizvien vairāk un vairāk. Tas viss ir tāpēc, ka mēs ēdam ēdienu ar mirušu enerģiju, kas neļauj tam būt patiesi dziednieciskam.

 1. Mēs neapzināmies ēdiena enerģētisko potenciālu

Ēdiens ietekmē mūs ne tikai fiziskā, bet arī metafiziskā līmenī. Katram produktam ir neapbruņotai acij neredzamas vibrācijas, kas ietekmē katru mūsu iekšējo šūnu. Šūna uzsūc ne tikai uzturvielas, bet arī enerģiju, veidojot ap sevi attiecīgu enerģētisko lauku un ar vibrācijām ietekmējot visu organismu kopumā. Mūsu orgāni un audi sastāv no šūnām, un, ja pārāk daudzas šūnas uzsūkušas negatīvu potenciālu, orgāns saslimst.

Vissliktākais enerģētiskais potenciāls ir gaļai, kas ir izskaidrojams ar to, ka, lai to iegūtu, ir veikta slepkavība. Taču tas nebūt nenozīmē, ka visiem jākļūst par veģetāriešiem – mēs tomēr esam baltu tauta, kas jau izsenis dzīvojusi aukstā klimatā, un tieši mūsu tradīcijas, spēks un izturība ir ļāvusi mūsu tautai tik ilgi pastāvēt. Uzturā gaļa ir jālieto minimāli. Gan dainās, gan vēdās ir kāds ļoti noderīgs ieteikums – pirms ēdienreizes ir jāpasaka paldies dzīvniekam, kas tevi šobrīd baro. Tāpat izteikti negatīvas vibrācijas ir arī produktiem, kas organismā veido skābu vidi – baltmaizei, olām, piena produktiem, kafijai, un no tiem ieteicams maksimāli izvairīties.

Taču arī šķietami veselīgi produkti var slēpt sevī negatīvu potenciālu, un šie produkti ir sīpols un ķiploks. Nav ieteicams pievienot tos ēdienam pat kā garšvielas, jo šo produktu enerģētika nomāc citus produktus – ne velti tos izsenis lieto telpu aizsardzībai no negatīvās enerģijas. Taču, tos lietojot uzturā, sīpolu un ķiploku spēks ir pārmērīgs, un tie neļauj pilnvērtīgi uzsūkties vērtīgām uzturvielām. Cilvēki, kas labi spēj uztvert smalkās vibrācijas, nereti pamana, ka viņu gremošanas sistēma šos produktus nepanes, taču ne visiem mums ir dotas tādas spējas. Ja tomēr ir vēlme pēc pikantākas ēdiena garšas un no sīpolu un ķiploku ēšanas nepavisam neizdodas izvairīties, var mēģināt gatavošanas gaitā ēdienam pievienot nedaudz ķimeņu – tās nedaudz neitralizēs sīpolu un ķiploku darbību un pozitīvi ietekmēs gremošanas trakta darbību.

 1. Mēs neapzināmies ēdiena ģenētisko kodu

Katru no mums veido mūsu senču gēni. Tāpēc ir ļoti svarīgi apzināties, ka mūsu organismi nemaz nav radīti eksotisku produktu uzņemšanai. Mūsu baltu gēni nav pieraduši sagremot banānus, kivi, soju un sojas mērces, kas stāv lielveikalā, iepakotas plastmasas iesaiņojumos un sazin cik ilgi ceļojušs no visdažādākajām pasaules valstīm. Produkti, kas neatbilst ģenētiskajam kodam, var veicināt autoimūnu saslimšanu rašanos, jo ķermenis tos vienkārši neatpazīst un redz kā svešiniekus, un sāk cīnīties pats ar sevi. Vairāk ir paveicies tiem cilvēkiem, kas dzimuši savienībā starp dažādu tautu cilvēkiem. Viņiem ģenētiskais kods ir daudz plašāks un ļauj lietot lielāku produktu klāstu. Taču kopumā jāēd tas, ko ēda mūsu senči, kas jau izsenis dzīvojuši šajā zemē! Nevar noliegt, ka tie vienmēr izcēlušies ar stipru veselību. Taču tagad – slimo arvien biežāk un arvien jaunāki cilvēki. Aizbrauciet ciemos pie saviem vecvecākiem, noskaidrojiet viņu iecienītākās receptes un sekojiet tām!

 1. Mēs neapzināmies mūsu iekšējos sārņus

Mūsdienu modernajā vidē cilvēka organisms ir īpaši piesārņots. Visvairāk cieš tieši zarnu trakts, jo uz tā sieniņām sakrājas indīgas vielas jeb toksīni, kas tika uzņemti ar uzturu un netika sagremoti. Šādi toksīni laika gaitā netiek izvadīti no organisma, tajā uzkrājas un veicina vēža rašanos. Tāpēc ir ļoti svarīgi attīrīt sevi – kā fiziski, tā arī garīgi. Vislabākais attīrīšanās veids ir badošanās vai detoksificējošas svaigi spiestu sulu kūres, it īpaši no labumiem paša dārzā. Patiesus brīnumus veic mūsu senču iecienītais dārzenis rabarbers, kas īpaši labi attīra organismu, turklāt tas satur daudz C vitamīna, kas, kā jau sen zināms, lielās devās lieliski noder vēža slimniekiem.

Brīdī, kas tiek ieturēta attīrīšanās kūre, jārūpējas arī par domu un gara higiēnu. Kādam cilvēkam palīdzēs tautas dziesmu dziedāšana, kas īpaši noder bioenerģijas lauka sakārtošanai, citam tas būs kas modernāks – joga un meditācijas, vēl kādam – baznīcas apmeklējums. Ja cilvēks nav ticīgs, ir ļoti ieteicams nodarboties ar labdarību, ziedot, piedalīties brīvprātīgo darbos – jau izsenis ir zināms teiciens „ko sēsi, to pļausi”. Līdz ar to visi labie darbi palīdzēs ar pozitīvo spēku sakārtot arī ķermeņa biolauku! Ja ilgāku laiku nav ieturēta ķermeniskā un garīgā higiēna un ir radušies pavisam lieli sastrēgumi garīgajā plāksnē, efektīvs līdzeklis būs arī tīri mehāniska attīrīšanās – kārtīga nopēršanās pirtī, noberšanās ar medu un sāli un pat klizma, piemēram, no kafijas vai klinģerīšu tējas. Tas izklausās nepatīkami, taču smagākos gadījumos ir jāķeras pie spēcīgākiem ieročiem, lai no ķermeņa izdzītu kaitīgās, ilgi krātās vielas un turpmāk varētu dzīvot ar tīru organismu. Rezultāts neliks vilties un palīdzēs ķermenim atgriezties sākotnējā, līdzsvarotā stāvoklī.

Laila Ozoliņa

 

Komentē
5 komentāru
 1. Laila 1 gads ago

  😀 Dievietes veidotāji. Šitas pliķis jums! 🙂 http://ksenijakomente.lv/mediju-atbildiba-ka-ksenija-par-dziednieci-kluva

 2. Elvija Kāpostiņa 1 gads ago

  Paldies, dziedniec, tagad grauzīšu tikai kāļus un uzdzeršu virsū svaigi slauktu kazas pienu!

 3. kaaposc 1 gads ago

  “[..] jo mēs noteikti esam ieguvuši labu mācību.”

  Ieguvuši labu mācību, bet raksts tā arī nav izdzēsts? Mācība nozīmēja ko – ignorēt rakstus, kas nāk no konkrētās “sertificētās dziednieces” e-pasta adreses?

  • Ed 1 gads ago

   Vismaz parāda drosmi un nesteidzas slēpt rakstu.

 4. ddd 1 gads ago

  Dziedniecība vispār ir vienmēr 100% fufelis.

  Savukārt aizbildināties, ka nekļūdās tie kas nedara var tikai muļķi

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

X