f

Divus gadus atpakaļ, dažas dienas pirms Ziemassvētkiem, brazīliešu modeles Paolas Antonijas dzīve izmainījās uz visiem laikiem. Pavisam nevainīga pastaiga izvērtās citādāk, nekā sākumā bija plānots.

Meitene iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Pastaigas laikā viņu notrieca mašīna. Traumas bija tik lielas, ka meitenei nācās amputēt kāju. Kā saka, nevainīgiem cilvēkiem jācieš citu cilvēku neuzmanības dēļ.

No otras puses skatoties, ja nebūtu noticis šis nelaimes gadījums, Paola nevarētu visai pasaulei pierādīt to, ka cilvēkam ir pa spēkam pārvarēt jebkādas grūtības un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, kas ir pilna ar emocijām un laimīgiem dzīves mirkļiem.

1 2

3 4

Mēs bieži vien sūdzamies par mazām neveiksmēm, kuras ar mums notiek katru dienu. Nepatikšanas darbā vai privātajā dzīvē, pagātnes kļūdas vai bailes mums sabojā visu garastāvokli un neļauj baudīt dzīves patiesos mirkļus.

5 6 7

Bet atceries, reizēm vienkārši jāpasakās liktenim par to, kas mums jau ir.

8 9

Neskatoties ne uz ko šī spēcīgā un drosmīgā meitene turpina modeles karjeru, aktīvi piedalās TV šovos, noslēdz līgumus ar lielām modes industrijām.

Raksts tapis sadarbībā ar file22457477_mana_liels

Avots: www.adme.ru

 

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X