Sāra un Endijs Džastisi zin viens otru jau no universitātes laikiem, kurā viņi bija nešķirami.  Viņi ;ļoti ilgi draudzējās līdz apprecējās. Ģimenes idilli aptumšoja tikai viens fakts – Sāra nevarēja palikt stāvoklī. Ārsti deva pārim nelielas cerības. Ir iespēja Sārai palikt stāvoklī, bet tikai veicot mākslīgo apaugļošanu, kas maksā milzīgu naudu un dod tikai 10% iespējamības uz pozitīvu rezultātu. Par mākslīgo apaugļošanu nāktos šķirties no 60 tūkstošiem dolāru un pāris nolēma neriskēt, jo arī pozitīvs rezultāts bija maz ticams.

Tad pāris nolēma adoptēt bērnu. Bez tam Sārai un Endijam ļoti paveicās. Viņi atrada sievieti, kura bija stāvoklī, kura plānoja atteikties no bērna uzreiz pēc tā piedzimšanas. Džastisi priecājās, ka uzreiz varēs adoptēt šo bērniņu.

Bet dažas nedēļas pirms dzemdībām māte pārsteidza ar ultrasonoskopijas rezultātiem – bija gaidāmi trīnīši! Acīmredzot par to jau bija zināms iepriekš, bet mamma baidījās to atklāt pārim. Viņa bažījās, ka neviens negribēs adoptēt uzreiz trīs mazuļus.

Tomēr Sāra un Endijs šo ziņu uztvēra pozitīvi. Viņi nolēma, ka tā ir likteņa dāvana. Vēl pavisam nesen viņiem nebija neviena bērna, bet nu jau būs trīs.

Dzemdības notika nedaudz pirms laika, bet mazuļi piedzima veseli un stipri. Rezultātā pāris kļuva par vecākiem puisītim Džoelam, un meitenītēm Hannai un Elizabetei.

Bet pavisam drīz pāris saņēma satraucošu ziņu! Par spīti visām ārstu prognozēm, Sāra bija palikusi stāvoklī|!

Pēc pirmā ultrasonogrāfijas izmeklējuma Endijs jautāja Sārai: ”Nu ko, puika?”. Pēc kā sieva atbildēja: ”Jā, viens būs zēns…” Džastinsu pāris gaidīja dvīņus – meitu un puiku. Dēlam viņi deva vārdu Endrjū, bet meitai – Ebigeila.

”Tas ir neticami! Vēl gadu atpakaļ mēs varējām tikai sapņot par bērniem, bet tagad mums to ir veseli pieci!” – sajūsmināti stāsta Endijs.

Protams, audzināt piecus mazuļus nav viegli. Tikai autiņbiksītēm ir vajadzīgi 300 dolāru nedēļā, bet jaunie vecāki pat neatceras, kad pēdējo reizi gulēja ilgāk par trīs stundām diennaktī. Bet tik un tā. viņi uzskata sevi par laimīgāko ģimeni visā plašajā pasaulē.

 

Ja tevi aizkustināja, vai iedvesmoja šis stāsts, tad padalies ar to, lai arī tavi draugi uzzina, ka sapņi piepildās un brīnumi notiek!

avots: ofigenno.cc
Komentē
10 komentāru
 1. Vlaldis 2 gadi ago

  Skaisti, lai izaug veseli, laimīgi un vienmēr prieks abiem vecākiem.

 2. Pēteris 2 gadi ago

  Jauki 🙂

 3. Skaidrīte 2 gadi ago

  JŪs esat vecāki ar LIELO BURTU. LAI JUMS DIEVS UN SARGEŅĢEĻI STĀV BLAKUS. ESAT LAIMĪGI.

 4. Matīss 2 gadi ago

  Izturību vecākiem 🙂

 5. Ahoi 2 gadi ago

  Tas tā notiek samērā bieži. Sieviete sāk rūpēties par bērniem, kļūst sievišķīgāka un rezultātā var palikt stāvoklī.

 6. Līga 2 gadi ago

  Nu gan ASV ir dārgi pamperi! :D:D:D 300 dolāri nedēļā. Latvijā, kur visam ir smuki uzcenojumi sanāk vidēji 40 Eur nedēļā! 🙂

  • Marika 2 gadi ago

   Ņemot vērā, ka trīs mazuļiem, tad 100 dolāri katram… nemaz nav tik traki

   • Andris 2 gadi ago

    Nevis trīs, bet pieci.

   • Andris 2 gadi ago

    Nevis trīs, bet pieci mazuļi.

 7. ProMaster 2 gadi ago

  Cik brilnumaini! Un tik ātri! Novēlu Jums VEIKSMI!!!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X