Kādas sajūtas jūs pārņem ieraugot sakropļotus kara veterānus? Līdzjūtība, žēlums, skumjas un kaut kas tamlīdzīgs. Daudzi  uzskata, ka šiem cilvēkiem nav nekādu iespēju atgriezties normālā dzīvē. Ka tik ne tā!

Maikls Stouks, fotogrāfs no Kalifornijas piedāvā nestandarta un drosmīgu pieeju veterānu fotografēšanā. Viņa modeļi ar lepnumu pozē, neslēpjot savus amputētos locekļus un protēzes. Viņi ir tik ļoti pārliecināti par sevi, ka viņu seksualitāti var tikai apskaust!

Ideja, šim projektam radās pēcAleksa Minski, ASV jūras kājnieka foto sesijas. Viņa kāja tika amputēta pēc tam, kad tā cieta pēc mīnas sprādziena Afganistānā 2009. gadā. Tieši šis kareivis uzdeva pārliecinātības un lepnuma toni fotogrāfijām. Līdz tam, veterānu bildes bija skumjas un drūmas. Pārējiem veterāniem šī ideja tik ;loti iepatikās, ka viņi arī vēlējās līdzīgas foto sesijas. Darba rezultāts – Stouksa kalendārs ”Mūžīgi uzticīgi”. Uzticīgi dzimtenei un pirmkārt jau sev pašiem.

No sākuma var šķists, ka šādas bildes ceļ veterānu pašapziņu un likt viņiem no jauna sajusties kā vīriešiem. Bet, kā apgalvo Stouks, šie puiši pie viņa jau atnāca pārliecības pilni ar vēlmi iekarot pasauli. ”Es viņiem neatgriezu pārliecību, viņiem tā jau bija!” – apgalvo Stouks.

1234567891011121314

Šīs fotogrāfijas ir īsts vīrišķības apliecinājums. Tas ir pierādījums tam, ka mums nav tiesību padoties un nolaist rokas. Un nav tādu atrunu, kas ļautu mums nerūpēties par sevi, savu veselību un izskatu.

avots: ofigenno.cc
Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X