SPA ar Latvijas pļavu smaržu

12083963_924353114299186_490251798_n

Kādas Tevī rodas sajūtas izdzirdot vārdu salikumu ‘SPA’ ar zāļu pirts elementiem’’? Līgo pļavas smaržas, siltums, vasara? Mums pinīgi noteikti tas izraisīja interesi, jo tas ir kaut kas jauns un, jā, mūsdienās ļoti aktuāls. Pavisam nejauši Jelgavā atradām Mētras SPA un vienozīmīgi tas ir atšķirīgs SPA no citiem.

SPA veidotāja ir sertificēta pirtniece Ināra Vaitekūna, patiesībā, viņa ilgus gadus bija profesionāla SPA seciāliste, pirms 10 gadiem izveidoja Mini SPA Pērle, bet meklējot personiskās attīstības ceļus pakāpeniski un mērķtiecīgi nonāca pie latvisko zināšanu dārgumiem, proti, kā viņa saka, ka daba ir mūsu turpinājums un tas ir tas, kas cilvēku spēcina gan iekšēji, gan ārēji. Tomēr jāsaprot, ka cilvēku ritms ir mainīgs un pasaules izmaiņas ietekmē katru. Tāpēc šis SPA ir izveidots rēķinoties ar mūsdienu cilvēku, samērā īsā laikā sniedzot izsildīšanās un ūdens procedūras apvienojot ar unikālajām latviešu zāļu pirts dziedinieciskajām īpašībām.

Lasi vēl:
SPA savā vannā – pagatavo vannas bumbiņu pats!
Siltie salāti ar Briseles kāpostiem un sparģeļiem
10 iespaidīgākie triki, kādus tu iespējams nebūsi vēl redzējis

Kādi rituāli mūs sagaida?

Piemēram, SPA rituāls AUGU ENERĢĒTIKA – lai sasniegtu cilvēkam nepieciešamo efektu, mieru vai uzmundrinājumu, vai ko citu, pamatprocedūru ar izsildīšanos un ūdens masažu NeQi kapsulā apvieno ar atbilstošiem Latvijas pļavās lasītus augu terapiju. Vēl piedāvāumā auzu zvaniņu meditācija, klūgu stiebru masāža, protams, dzintars, dūņas, pat spēka dziesmas un siena smarža. Tas tiešām dod kaut kādu maģisku spēku atspērienam, jo acīmredzot katrā no mums ir šī daba un viņa laiku pa laikam pieprasa tiešo savienojumu.

Protams, īsts pirts rituāls ir labākais SPA pasaulē, tomēr bieži to gan laika, gan līdzekļu dēļ nevaram atļauties, bet šis SPA ir izcils starposms, jo prasa mazāk laika un līdzekļu.
Mūsuprāt, šis ir sev jāuzdāvina, jo grūti vārdos ietērpt to atmosfēru un sajūtu, kad no pilsētas ielas tu ierodies SPA, bet tai pat laikā esi nokļuvis dabas klēpī.

Vairāk par Mētras SPA www.metrasspa.lv Jelgava, Mātera iela 42

12071307_924353154299182_1689044421_n

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account