„STV Pirmā!” šonedēļ piedāvā trīs lieliskus jaunumus!

Pirmā, īstā, vienīgā televīzija sievietēm „STV Pirmā!” šonedēļ dāvina vairākus jaunumus, no kuriem pirmo – seriālu „Lūzuma punkts”, varēs novērtēt jau šovakar, 4. novembrī. Galvenā loma uzticēta lieliskajai, plašu popularitāti guvušajai aktrisei Džulianai Andersonei. Savukārt jau rīt, 5. novembrī ikviena šovu „Dejotāju mammas” un „Gordona Remzija šovs „Labākais no labākajiem”” cienītāja varēs ļauties jaunākajām sezonām. Baudiet pasaulē slavu guvušos seriālus, šovus un lieliskas filmas televīzijā sievietēm „STV Pirmā!”.

Šī nedēļa televīzijā „STV Pirmā!” sola bagātīgu jaunumu birumu: seriāls „Lūzuma punkts”, šovu „Dejotāju mammas” un „Gordona Remzija šovs „Labākais no labākajiem”” jaunākās sezonas, kā arī izcilas, panākumiem bagātas sievietes biogrāfiskās filmās. Pie tā „STV Pirmā!” neapstājas un jau pēc pāris nedēļām piedāvās vēl citus jaunumus: „Modes žurnālu B&b”, „Okeāna sirds” un citus.

Trīs jaunumi vienā nedēļā

Luzuma_punkts

Jaunajā seriālā „Lūzuma punkts” („Fall”) galvenajā lomā būs redzama izcilā aktrise Džuliana Andersone, tas būs novērtējams jau šovakar, 4. novembrī. „Lūzuma punkts” ir psiholoģisks trilleris, kas pēta un atspoguļo divu mednieku dzīves. Viens no tiem ir sērijveida slepkava, kurš izseko savus upurus Belfāstas apkaimē, bet otrs ir talantīgā izmeklētāja Stella Gibsone, kura šeit ieradusies, lai noķertu slepkavu. Sarežģītais izmeklēšanas process atklāj daudzus noslēpumus, iesaistot citus pilsētas iedzīvotājus, un uzņem neparedzētus apgriezienus. Lai notvertu noziedznieku, ir jāpārspēj to gudrībā. Seriāls „Lūzuma punkts” sāksies jau šovakar, 4. novembrī un turpmāk būs skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 22.00 televīzijā „STV Pirmā!”.

Luzuma_punkts2 Luzuma_punkts3

Savukārt rīt, 5. novembrī, varēs līksmot šova „Dejotāju mammas” („Dance moms”) cienītājas, jo tiks piedāvāta jaunākā, 2. sezona. Zinātājas vairs nevajag iepazīstināt ar Ebiju Lī Milleri, par kuru pilnīgi droši var teikt: viņa ir deju skolotāja, kuras trenētie bērni gūst panākumus konkursos, un viņa ir dāma ar raksturu. Ebija Lī Millere piedzima dejotāju ģimenē, viņa agri sāka dejot, bet tikpat drīz saprata, ka viņas talants nav būt uz skatuves. Tā vietā Ebija pievērsās horeogrāfijai un savu deju studiju – Ebijas Lī deju kompāniju – nodibināja jau 14 gadu vecumā. Ebijas stingrās rokas vadībā asaras ik pa laikam nobirst ne tikai mazulītēm, kuras viņa trenē deju konkursiem, bet arī viņu māmiņām, jo šī sieviete kompromisus nepazīst. Šova kamera seko meiteņu pirmajiem soļiem ceļā uz slavu un viņu mīlošajām mātēm, kas vienmēr ir blakus. Deju skolotāja Ebija nekautrējoties saka, ja domā, ka māmiņas notiekošajam veltī pārāk maz uzmanības, vai ja uzskata, ka viņu bērni par maz trenējas. Kliedzieni Ebijas studijā skan bieži. Jautāsi, kāpēc viņas paliek šajā skolā? Tāpēc, ka Ebija zina, kā gūt panākumus. Prasīgi, asi, dažreiz pat rupji viņa ved jaunos talantus pretim slavai. Šova „Dejotāju mammas” 2. sezona gaidāma jau rīt, 5. novembrī un turpmāk būs skatāma darbdienās plkst. 17.00 televīzijā „STV Pirmā!”.

Labakais no labakajiem

Gardēžu maņas tiks lutinātas „Gordona Remzija šova „Labākais no labākajiem”” („Masterchef”) jaunākā, 2. sezonā, kas arī sāksies rīt. Šovā sastopamo cilvēku gatavotās maltītes priecē acis un garšas kārpiņas, un daudziem slaveniem šefpavāriem rodas pamats just konkurences elpu pakausī. Taču viņi nestrādā pasaules labākajos restorānos, bet gatavo savam priekam un tuvākajiem – viņi ir mājas pavāri. Tagad viņi ir pieņēmuši izaicinājumu piedalīties Amerikas grūtākajā kulinārijas sacensībā. Žūrijas pārstāvja Gordona Remzija vārds komentārus neprasa, un arī viņa kolēģi ir ar tikpat asu mēli. Kurš kļūs par nākamo Amerikas kulinārijas zvaigzni, uzzināsi, ja sekosi notikumiem spraigajā šovā. Piparotā kritika ļaus izdzīvot tikai labākajam. „Gordona Remzija šova „Labākais no labākajiem”” 2. sezona sāksies jau rīt, 5. novembrī un tas turpmāk būs skatāms darbdienās plkst. 19.00 televīzijā „STV Pirmā!”.

Turpinās iecienītie seriāli un šovi

Ne tikai augstāk minētie seriāli un šovi ir skatāmi „STV Pirmā!” ekrānos, visas nedēļas garumā skatītājas tiek lutinātas ar plašu programmu klāstu: seriāliem „Jaunā es”, „Kaislības Holiouksā”, „Laimes recepte”, „Labā ragana”, šoviem „ne-realitātes šovu”, „Meistaršovs ienāc beķerejā” un citiem.

Keita_Mosa

Satiec ievērojamākās pasaules sievietes

Kad rodas vēlme iedvesmoties, smelties spēku un noticēt saviem sapņiem, ieslēdziet pirmo, īsto, vienīgo televīziju sievietēm „STV Pirmā!” un skatieties biogrāfiskās filmas par pasaules ievērojamākajām sievietēm. Keita Mosa, Karaliene Elizabete, Elizabete Teilore un Madonna: šīs izcilās personības būs sastopamas „STV Pirmā!” ik pirmdienas vakaru visa novembra garumā. Iepazīstiet viņu neparastās dzīves, izziniet ceļu uz panākumiem un iedrošinieties piepildīt savus sapņus, lai cik neticami tie izklausītos. Nenokavējiet biogrāfiskās filmas par ievērojamākajām pasaules sievietēm novembrī ik pirmdienu vakaru plkst. 21.00 televīzijā „STV Pirmā!”!

Baudiet pasaulē slavu guvušos seriālus, šovus un lieliskas filmas televīzijā sievietēm „STV Pirmā!”

Televīziju „STV Pirmā!”” veido „Media 360”, tā ir pieejama „Lattelecom” un „Baltcom” klientiem.

0edf_s_tv_pirma_130x70pix

 

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account