Complicated-Blog-1

AUNS – AUNS

Ja tu esi izveidojis vai plāno veidot partnerattiecības ar savas horoskopa zīmes pārstāvi, rēķinies, ka tās var kļūt vai nu par debesīs rakstītu savienību vai elli zemes virsū. Lai gan jūs abi neesat identiski, tu savā partnerī saskatīsi pats savas sliktākās un labākās īpašības. Dažiem vienādas zīmes pārstāvjiem ir lielāka saderība, taču tas, kā veidosies pāra attiecības, galu galā paliek jūsu pašu rokās.

Kad satiekas divu Uguns zīmju pārstāvji, notiek eksplozija! Divu Aunu savienība var būt neiespējama, ja viņi pakļaujas saviem impulsiem un pastāvīgi badās. Tomēr – ja tu ļausi otra impulsiem iedvesmot tevi, pastāv iespēja, ka starp jums izveidosies veiksmīgas pāra attiecības.

VĒRSIS – VĒRSIS

Divu Vēršu savienība var būt visnotaļ saderīga, jo abiem patīk izbaudīt drošības sajūtu, ko sniedz mājas. Tā kā Vērša stihija ir Zeme, divu šīs zīmes pārstāvju attiecībās valda stabilitāte. Ja viņi strīdas, tad tas ir par naudu vai kaut ko citu, kas šo stabilitāti var iedragāt.

DVĪŅI – DVĪŅI

Divu Dvīņu pāra attiecības var būt piepildītas ar piedzīvojumiem un kaislīgām sarunām guļamistabā. Tomēr ilgtermiņā kopā būšana ir apdraudēta. Viņi, visticamāk, izšķirsies, kad vienam no abiem kļūs garlaicīgi.

VĒZIS – VĒZIS

Divu Vēžu savienība var būt iespējama vien tad, ja abi iemācās novērtēt sava partnera jūtīgumu. Tomēr šajās pāra attiecībās emociju trauks iet pāri malām. Kad šādas attiecības izjūk, tās bieži vien noslēdzas dramatiski – ar puņķiem un asarām.
Divu Lauvu savienība var būt neiespējama vienkārši tāpēc, ka viens vai otrs partneris visu laiku jūt nepieciešamību uzņemties vadošo lomu. Varas groži var uz brīdi nonākt te viena, te otra rokās, bet patiesa vienlīdzība šajās pāra attiecībās ir reti sastopama.LAUVA – LAUVA

JAUNAVA – JAUNAVA

Divu Lauvu savienība var būt neiespējama vienkārši tāpēc, ka viens vai otrs partneris visu laiku jūt nepieciešamību uzņemties vadošo lomu. Varas groži var uz brīdi nonākt te viena, te otra rokās, bet patiesa vienlīdzība šajās pāra attiecībās ir reti sastopama.

SVARI – SVARI

Divu Svaru pāra attiecības var izdoties tikai tad, ja jūs iemācīsieties izvērtēt, kad ir vērts cīnīties. Tiecoties pēc harmonijas, dažkārt jūs drīzāk ļaujat iekšējam aizvainojumam sabriest, nevis strīdaties vai piekasāties par katru nieku. Jūsu saderība ir atkarīga no tā, vai jūs apzināties, ka nevajag iekšējo aizvainojumu krāt sevī.

SKORPIONS – SKORPIONS

Lai gan divi Skorpioni var ātri un stipri iemīlēties viens otrā, šīs pāra attiecības var būt nesaderīgas jau pašā sākumā, jo starp partneriem bieži izcelsies cīņas un valdīs emocionālas svārstības. Diviem Skorpioniem var izdoties izveidot labas attiecības, taču viņu starpā vienmēr būs lielas atšķirības.

STRĒLNIEKS – STRĒLNIEKS 

Diviem Strēlniekiem ir grūti izveidot noturīgu savienību, jo abi grib sacensties un bieži vien baidās, ka otrs apdraudēs viņa brīvību. Laimīgā kārtā, Strēlnieka zīmē dzimušie ir godīgi viens pret otru – tas var samazināt dabisko nesaderību.

MEŽĀZIS – MEŽĀZIS

Pāra attiecības starp diviem Mežāžiem var būt ilglaicīgas, jo katrs no partneriem zina, ka otram ir vajadzīga arī dzīve ārpus attiecībām. Respektējot viens otra darbu un privāto laiku, šādi pāri pamazām izveido dziļu saikni, kas balstīta kopīgās vērtībās.

ŪDENSVĪRS – ŪDENSVĪRS 

Lai gan divi Ūdensvīri var kļūt par ļoti labiem draugiem, mudinot viens otru tiekties pēc individuāliem mērķiem, tas var padarīt katru no partneriem nedaudz pašcentrētu. Abi var ignorēt attiecību emocionālos aspektus, ja vien nerisina problēmas kopīgiem spēkiem.

ZIVIS – ZIVIS

Pāra attiecības starp divām Zivīm virspusēji var šķist saderīgas, taču viņi kopā kaldina sapņu plānus, necenšoties tos īstenot dzīvē. Tas galu galā var novest pie nesaderības. Jums abiem būtu jāpiedomā pie tā, kā veidojat savu kopdzīvi, lai neieslīgtu stagnācijā vai aizvainotībā.

Komentē
Nav komentāru
  1. Helmis 2 gadi ago

    Manuprāt, lielisk raksts! Tikpat labs un vērtīgs, kā viss cits šajā portālā!

  2. Visvaldis 2 gadi ago

    Kļūda tekstā: Pie Jaunavām atkārtojas teksts par divām lauvām !

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X