lemon-water

1. Imunitāte
Dzerot ūdeni ar citronu jūs stipriniet savu imunitāti. Citronā ir daudz vitamīna C un kālija.Tas stimulē smadzeņu un nervu sistēmas darbību un kontrolē asinsspiedienu.

2. PH līdzsvars
Citrons regulē PH līmeni ķermenī un notur to līdzsvarā.

3. Figūra
Tu vari ātrāk novājēt. Citrona sula satur pektīnus,kas palīdz organismam cīnīties ar bada sajūtu,to mazinot. Turklāt ir pierādīts,cilvēki,kas lieto savās diētās sārmus saturošus produktus vājē divas reizes ātrāk par tiem, kas tādus produktus nelieto.

4. Āda
Lietojot citronūdeni tu pamanīsi kā attīrās Tava āda. Vēl jo vairāk- vitamīns C veicina grumbu samazināšanos un tumšo ādas plankumu pazušanu, jo tas iznīcina toksīnus asinīs.

5. PRET kofeīnu
Ja jums ir ieradums dzert daudz kafijas,tad ūdens ar citronu ir tieši tas ko jums vajag, jo tas lieliski absorbē kofeīnu. Starp citu- citronūdens ir ne mazāk uzmundrinošs kā kafija.

6. Bonusa iemesls
Glāze ūdens tā ir cīņa ar ķermeņa atūdeņošanās . No paša rīta izdzerta glāze ūdens pamodinās jūsu ķermeni un liks visiem orgāniem sākt darboties. Organisms būs sagatavojies dienas stresiem un visu dienu funkcionēs pareizi.

Komentē
4 komentāru
 1. Aivars Žindulis 2 gadi ago

  Es labāk pastāstīšu, kāpēc NEVAJAG lietot citronūdeni. lai gan man pašam tas garšo 😀
  1) Nav nekādu datu, ka imunitāti stiprinātu citronūdens. Turklāt pieminētie vitamīni un minetālvielas atrodas citronā, nevis citronūdenī.
  2) Izlasiet uzmanīgi 2. punktu un apdomājiet jēgu. Pajautājiet sev – kā?!
  3) Citrona sula ir skābe. Tā ir slavenās sārmu diētas antagonists un sagrauj sārmus. Atkal viens bezsakars noķerts!
  4) Attīrās āda? Tad apēdiet 1 kivi, tur vitamīna C ir daudz vairāk, nekā kilogramā citronu. Bez ūdens.
  5) Uzmanīgi izkasīju šos apgalvojumus un nospriedu – autors būtu jau sen dabūjis Nobela prēmiju par tādu atklājumu, ka kofeīns = citronsula. Turklāt kafija iedarbojas tikai 15 minūtes pēc izdzeršanas, kad kofeīns uzsūkts asinīs. Kā ir ar citronsuliņu?
  6) Par atūdeņošanos gan viss ir pateikts pareizi, izņemot to apstākli, ka ūdeni cilvēki uzņem ne tikai glāžu veidā. Pamatā visa pārtikas rūpniecība ar to vien nodarbojas, ka pārdod mums pārtikas produktus ar saistītu ūdeni iekšā. Piemēram, modificētā ciete – kam viņa vajadzīga produkta sastāvā? Tikai un vienīgi tāpēc, ka tādā veidā produkts paliek tumīgs un notur sevī vairāk ūdens.

  No sevis piemetināšu, ka mutes dobumā ir sārmaina vide un tā ir nepieciešama barības sadalīšanai, pirms barība nonāk kuņģīti. Kuņģī jau ir skāba vide (vājas koncentrācijas hlorskābe, saukta arī par sālsskābi) un tur sārmi iet bojā neitralizējoties. Tāpēc barība ir ilgi jākošļā, ko neviens nedara, lai sārmi ilgāk to sadala mutē – jo tūlīt tā tiks norīta, un sārmiem būs beigas. OK, tiktāl par šo procesu, tagad padomājiet, kas notiks, ja sārmainajā mutē iedzersim skābu citronūdeni? Kas skolā mācījušies ķīmiju, varbūt tagad atcerēsies: notiks tā pati neitralizācijas reakcija, kā kuņģī – tikai ar citu skābi. Visi tik derīgie sārmi ies bojā. Starp citu, ne tikai citronūdens tā iedarbojas – sārmus mutē iznīcina jebkura limonāde, kokakola, spraits, fanta vai parasts gāzētais ūdens.

  • Anonīms 2 gadi ago

   Sitas labs!!! Teksta autors laikam aplauzies. Tas tikai pierada kad raksta rakstus rakstisanas pec.

 2. Anonīms 1 gads ago

  Ja dedzina kunģi apēd citrona šķēli,viss pāriet bez zālēm!Citrona sula neitralizē kunģa skābi!Pārbaudīts un citiem veiksmīgi ieteikts!

  • Anonīms 1 gads ago

   Skābe neitralizē skābi! Ģeniāli!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X