126430_or

Janvāris

Patīk komunikācija. Mīl tos, kuri viņu mīl. Pati atrasties uzmanības centrā. Cilvēks ar skaistu iekšējo un ārējo pasauli. Bieži dusmojas. Esot kontaktā ar draugiem, tiem liek justies svarīgiem. Drosmīgs! Vienmēr steidz iegūt aizvien jaunus draugus. Šim cilvēkam viegli nodarīt  pāri, bet par laimi, viņam rētas dzīst ātri! Sapņotājs. Negrib kontrolēt savas emocijas, tādēļ ir nedaudz neparedzams.

Februāris

Abstrakti domājošs. Dzīvo realitātē. Inteliģents un gudrs. Raksturīga dažādība visā. Pievilcīgs. Viņā dzīvo mazs velniņš. Tam ne tikai ir viens labākais draugs, bet pat vairāk. Temperamentīgs, bet prot būt arī mierīgs un pieticīgs. Mīl brīvību un mērķu sasniegšanu.

Marts

Lielisks cilvēks visās nozīmēs. Pievilcīga personība, kurai piemīt deva seksapīla. Maigs un noslēgts, bet tajā pašā brīdī spēj būt patiess, godīgs un dāsns pret citiem. Patīk uzturēt dziļas un kodolīgas sarunas. Pieliks visas pūles, lai laimīgi būtu viņa līdzcilvēki.

Aprīlis

Piemīt laba humora izjūta. Stūrgalvīgs un pļāpīgs. Labsirdīgs. Raksturīga lojalitāte un atsaucība. Labas komandas darba prasmes. Apveltīts ar labu atmiņu. Dzīves gudrs cilvēks, kas spēj izprast lietas būtību. Patīk aktīva atpūta un kultūra.

Maijs

Seksuāli pievilcīgs, kas viņam ļoti patīk. Aktīvs, dinamisks, bet dažreiz nožēlo steigā pieņemtos lēmumus. Pievilcīgs. Patīk, kad pievērs uzmanību. Diplomātisks, prot panākt to, lai situācija attīstās viņam par labu.

Jūnijs

Patīk izmēģināt kaut ko jaunu un vēl neiekarotu. Stresa situācijās spēj saglabāt mieru. Lepojas ar sevi. Godīgs un taktisks. Labi padodas projektu vadīšana. Lai sakārtot domas un atjaunot spēkus, dod priekšroku pabūt uz brīdi viens un neviena netraucēts.

Jūlijs

Cilvēks – aktieris. Spēj saprast citus un tiem līdzi just. Seko intuīcijai. Vienmēr sniegs palīdzīgu roku, bet līdz brīdim, kad viņa labsirdīgā sirds netiek aizskarta. Sabiedrisks. Viesmīlīgs. Patīk jautrība, kultūra un aktīva atpūta.

Augusts

Izteiks ekstraverts. Patīk risks, asas izjūtas, izaicināt dzīvi. Patīk atrasties uzmanības centrā. Pašpārliecināts. Mīlestība kā uz runāšanu, tā dziedāšanu. Nedaudz sapņotājs. Izteikts cīnītājs par saviem mērķiem un sapņiem.

Septembris

Komunikabls. Tāpat kā janvārī dzimušie – mīl tos, kuri viņu mīl. Kompānijas dvēsele,  ar bagātu iekšējo un ārējo pasauli. Bieži dusmojas. Draugi tiek turēti augstā cieņā. Drosme, sapņainums un laipnība! Brīžiem emocionāls, patīk, ka viņu žēlo.

Oktobris

Ar lielisku humora izjūtu.  Nedaudz ietiepīgs, bet šī īpašība dažreiz palīdz sasniegt mērķus. Raksturīga lojalitāte un atsaucība. Labas komandas darba prasmes. Lieliski atceras sīkumus. Dzīves gudrs cilvēks, kas spēj ieziļinaties lietas būtībā. Patīk aktīva atpūta un kultūra.

Novembris

Valdonīgs un stūrgalvīgs. Brīžiem var kļūt ass. Skeptiķis. Kaitina lietas, kas nav tā, kā viņam gribētos. Patīk atrasties uzmanības centrā. Piemīt harisma. Spēj kontrolēt emocijas un lietas uztvert reāli. Darbaholiķis.

Decembris

Pievilcīgs. Konkurētspējīgs visā un visur. Aktīvs sarunu biedrs. Ambiciozs. Patīk kustība, ātrums, kaisle. Ass prāts. Izvēlīgs. Sabiedrības dvēsele. Spēj būt iecietīgs un saprotošs.

Avots: esotericblog.ru

Atstāt komentāru

1 Komentārs ieslēgt "Uzzini kā dzimšanas mēnesis spēj ietekmēt raksturu"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | visvairāk balsoja
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?