dream-wardrobe-2

Katra no mums dod priekšroku tādam vai citādam ģērbšanās stilam. Viena izvēlas spīdīgas un spilgtas garderobes sastāvdaļas, cita ģērbjas pēc pēdējām modes tendencēm, vēl cita izvēlas nevīstošo klasiku, bet daļai sieviešu ir teju vienalga, ko nēsāt. Taču – lai tērpi tevi ne tikai izdaiļotu, bet arī veicinātu psiholoģisku komfortu, ir vērts ņemt vērā piederību konkrētai zodiaka zīmei. Šis horoskops tev pastāstīs par ideālu garderobi tās vai citas zodiaka zīmes pārstāvēm, lai uzsvērtu savu neatkārtojamību un justos maksimāli komfortabli.

AUNS

Sievietēm, kas dzimušas enerģiskajā Auna zīmē, piestāvēs dinamiski un ērti tērpi no pēdējām modes kolekcijām vai arī stingri ieturēts klasiskais stils – arī tas labi izskatās šīs zīmes pārstāvēm un atbilst vairākām viņu rakstura īpašībām. Ideāla izvēle būs tērpi, kuros var doties gan uz darbu birojā, gan uz saviesīgu pasākumu, jo Auna zīmes sievietes dzīve ir tik neparedzama, ka viņas pašas dažkārt nezina, kurp vedīs viņu ceļš pēc darba dienas. Daudzām šīs zodiaka zīmes pārstāvēm patīk mazas uz auduma uzšūtas detaļas un dažāda veida bižutērija, kas ne tikai nav harmonijā ar viņu iekšējo pasauli un ārējo tēlu, bet bieži izskatās bezgaumīgi. Tāpēc labāk dot priekšroku gludiem tērpiem bez apdares un diezgan lielām rotām no pusdārgakmeņiem.

VĒRSIS

Vērša zīmes sievietēm ieteicams izvēlēties tērpus no dabiskajiem audumiem. Atsakies no sintētikas – uz to slikti reaģē tava āda un tava iekšējais „Es”. Apģērbam, ko tu nēsā, jābūt elegantam, bet ļoti ērtam. Viss, kas apgrūtina asinsriti, nav domāts tev. Dod priekšroku labas kvalitātes vieglai klasikai vai biroja stilam. Tā kā tev nepatīk šķiesties ar naudu, nepērc ultramodernu apģērbu, kas nākamajā sezonā vairs nebūs aktuāls. Savu garderobi izveido tā, lai no vairākiem pamata apģērbiem varētu izveidot dažādus ansambļus. Neaizmirsti par dažādām šallēm – tās atdzīvina jebkuru tērpu un padara tevi piecvilcīgāku.

DVĪŅI

Dvīņu zīmē dzimušajam sievietēm patīk sajust un demonstrēt savu unikalitāti un oriģinalitāti, taču viņas bieži pieviļ gaume. Tāpēc – pirmkārt, šīm dāmām regulāri būtu jāvēršas pēc konsultācijas pie profesionāliem stilistiem, bet – otrkārt, jāvalkā autoru darināti apģērbi, kas tapuši ne vairāk kā trijos eksemplāros. Šīs zīmes pārstāvēm ideāli ir piemērots etniskais stils, vēlams viegls un gaisīgs. Taču vajadzētu aizmirst par stilu sajaukumu – eklektika nav domāta tev. Tev, protams, patīk eksperimentēt, taču labāk būs, ja piesaistīsi pozitīvu uzmanību, nevis izraisīsi neizpratnes pilnus skatienus un skeptisku smaidu.

VĒZIS

Vēža zīmē dzimušajām sievietēm parasti piemīt izcila gaume – brīžos, kad vajag sevi parādīt, piemēram, saviesīgos pasākumos un citos svinīgos saietos, viņas patiešām mirdz. Savukārt ikdienas dzīvē šīs zīmes sievietes dod priekšroku vienkāršam, daudz valkātam un ērtam apģērbam. Tomēr izstaipītus svīterus un jakas vai bezformīgas kleitas tev vajadzētu valkāt tikai mājās, bet lietišķajā dzīvē izvēlēties klasiku un angļu stilu, kas vienmēr it bijis un būs izsmalcinātības un lieliskas gaumes rādītājs. Turklāt tu ērti jutīsies apģērbā, kas pasargā no ziņkārīgiem skatieniem. Tāpēc – lai saglabātu garīgo līdzsvaru, būtu jāatsakās no caurspīdīgām blūzēm un kleitām, pārāk dziļa dekoltē un pārlieku īsiem svārkiem.

LAUVA

Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm ir svarīgi mirdzēt pat tad, kad neviens viņas neredz. Tāpēc – lai vienmēr justos ērti, šīs zodiaka zīmes pārstāvēm ieteicams pastāvīgi ģērbties svinīgi. Darbā, mājās vai iepērkoties, sievietei Lauvai ir jāizskatās tā, it kā viņa tūliņ pat grasītos doties uz saviesīgu pasākumu. Lauvām ideāli piemērots ir  izsmalcinātais, elegantais un daudzpusīgais franču stils un vintāžas stils, kas orientēts uz pagājušo paaudžu modes virzienu atdzimšanu. Lauvām ieteicams ikdienas tērpos izvairīties no melnās krāsas. Lai gan melna krāsa pēc zodiakālajiem rādītājiem viņām piestāv, tā negatīvi ietekmē psiholoģisko stāvokli. Lai izvairītos no depresijas, labāk dot priekšroku smilšu, dzeltenai, zeltainai, oranžai un violetai krāsai.

JAUNAVA

Jaunavām patīk pucēties. Lai justos komfortabli, viņām nepieciešams liels daudzums tērpu un aksesuāru, kas noder jebkurā dzīves situācijā. Tāpēc nevajadzētu žēlot naudu visdažādākajiem tērpiem. Lai gan šīs zīmes pārstāvēm vislabāk piestāv klasika, ar to nevajadzētu aprobežoties. Bez šaubām, klasiskais stils ir prioritāte, taču vēlams, lai garderobē būtu arī jaunākās modes trendu apģērbi, kurus nav žēl izmest, kad tie izgājuši no modes. Jaunavām patīk mirdzēt supermodernos tērpos, taču tie viņām ātri apnīk. Jaunavām ideāli piestāv baltā krāsa, kas simbolizē ne tikai tīrību, bet arī patiesību – šajā saistībā der atgādināt, ka šīs zīmes pārstāves ir ne tikai neticami tīrīgas un kārtīgas, bet bieži vien arī uzskata savu viedokli par nekļūdīgu.

SVARI

Svaru zīmē dzimušajām sievietēm ideāli piemērots māksliniecisks stils apģērbā. Šīs zodiaka zīmes pārstāvēm ieteicams apvienot apģērbā vairākus virzienus, cenšoties radīt harmonisku attiecību, un izvairīties no garlaicīgas un prognozējamas klasikas. Turklāt – ja tava figūra nav ideāla, ņem vērā sava ķermeņa izmērus un atturies no pārāk apspīlētiem tērpiem, bet melnās krāsas vietā dod priekšroku zilajai krāsai, kas vizuāli samazina formu, kā arī faktūraudumiem. Turklāt Svaru zīmes sievietēm ieteicams izvairīties no tērpiem, kuros viņas jūtas neērti – fiziskais diskomforts ne tikai ietekmē garīgo līdzsvaru, bet arī ārējo pievilcību. Valkājot neērtu apģērbu, sievietes sajūtas neglītas, un patiešām zaudē daļu sava iedzimtā šarma.

SKORPIONS

Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm piestāv viss. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ir skaistas jebkurā apģērbā pat tad, ja ir tērpušās izaicinoši vai neatbilstoši vecumam, lai gan tikai tajā gadījumā, ja viņas izvēlas apģērbu atbilstoši garastāvoklim, nevis saskaņā ar kaut kādu noteiktu dreskodu. Galvenais noteikums, kas jāievēro šīm dāmām – vienmēr ieklausīties savā iekšējā balsī un censties savienot ģērbšanās stilu ar psiholoģisko noskaņojumu. Turklāt Skorpiona zīmes sievietēm ieteicams neaizrauties ar melno krāsu, kuru daudzas no viņām dievina iedzimtās noslieces uz misticismu dēļ. Pirmkārt, melnā krāsa viņām nepiestāv pēc astroloģiskajiem rādītājiem, bet otrkārt, uzdzen drūmu noskaņu, kas sievietēm Skorpioniem jau tā piemīt lielā mērā. Ja tu gribi uzsvērt savu būtību, dod priekšroku violetai vai piesātinātai bordo krāsai.

STRĒLNIEKS

Strēlnieka zīmē dzimušajām sievietēm vislabāk piestāv sportiskais stils – tas ideāli akcentē viņu raksturu un pilnībā atspoguļo dinamisko dzīvesveidu. Turklāt šīs zīmes pārstāvēm ieteicams izvēlēties tērpus no mīkstiem neburzīgiem audumiem ar daudzām kabatām un citām praktiskām detaļām. Lieliski viņām izskatīsies arī džinsi, un ne tikai ar svīteriem un T-krekliem, bet arī elegantu vai pat rotaļīgu žaketi. Garderobē labi iederēsies arī ādas, kažokādas vai samta vestes. Strēlnieka zīmes sievietēm vajadzētu atcerēties, cik viņām patiešām ir gadu – ļoti bieži var sastapt dāmas pieklājīgā vecumā, kas ģērbušās jauniešu vai pat pusaudžu stilā. Tas izraisa neizpratni. Tāpēc – lai kā arī jums negribētos izskatīties kā sportistei vai lellei Bārbijai, pēc 30 gadu vecuma labāk izvēlēties katrī stilu vai klasisku kostīmu.

MEŽĀZIS

Ikdienas dzīvē Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm ideāli piemērots ir apģērbs no dabiska auduma, kas ir praktisks un neburzās. “Casual” (“Ikdienišķs”) stils ir tas, kas akcentēs šīs zodiaka zīmes pārstāvju raksturu un palīdzēs viņām vienmēr izjust psiholoģisku komfortu. Turklāt Mežāža zīmes sievietēm labi izskatās arī vīriešu garderobes priekšmeti – kostīmi, krekli, kaklasaites, cepures. Tas vairo viņu šarmu un padara viņas neatkārtojamas. Saviesīgiem un svinīgiem pasākumiem Mežāža zīmes sievietei ieteicams kaut kas vieglprātīgāks un sievišķīgāks, piemēram, kleitas romantiskā vai pastorālā stilā. Šai dāmai piestāvēs arī sievietes-vampīra tēls – it sevišķi tad, ja vietā, uz kuru viņa dodas, norisināsies ne tikai izklaides, bet būs jārisina arī lietišķi vai personīgi jautājumi.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīra zīmē dzimušajai sievietei ideāls ir tāds apģērbs, kāda viņas paziņu lokā nav nevienai citai, turklāt stilam nav īpašas nozīmes. Galvenais – lai šīs zīmes pārstāves savā tērpā justos neatkārtojamas un unikālas. Tāpēc Ūdensvīra zīmes dāmām vislabāk ir šūt apģērbu pēc pasūtījuma, vēlams pēc viņu pašu skicēm vai no audumiem, kuru krāsu viņas izvēlas pašas. Ūdensvīra zīmes sievietēm nevajadzētu baidīties no drosmīgiem krāsu risinājumiem, tērpiem, kuri reti sastopami ārpus modes skatēm un pat pārlieku ekstravaganta apģērba. Ja šāds tērps ir labā harmonijā ar Ūdensvīra zīmes sievietes pasaules uztveri, tas arī izskatīsies vienkārši lieliski.

ZIVIS

Zivīm ideāli piestāv romantiskais stils. Garas sievišķīgas kleitas, maiga auduma žaketes un blūzes, dziļas krāsas neticami izdaiļo šīs zodiaka zīmes pārstāves un atspoguļo viņu patieso būtību. Veclaicīgas rotas vai vintāžas stila bižutērija papildina tēlu un padara to harmoniskāku. Zivis ir lielas fantazētājas un bieži vien spēlē kādu lomu, tāpēc psiholoģiskā komforta labad šīs zodiaka zīmes sievietēm nevajadzētu atteikties no vēlmes ģērbties tā, kā to prasa viņu kārtējā loma. Zivīm vēlams izvairīties no vīriešu un militārā stila apģērbiem. Nemēģini izlikties vīrišķīgāka un spēcīgāka, nekā esi patiesībā. Jo sievišķīgāk tu izskatīsies, jo vienkāršāka un bezrūpīgāka būs tava dzīve.

Komentē
1 komentārs
  1. MARITE 2 gadi ago

    apraksts sakriit dzives isteniibai…

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X