5351890_l AUNS Uzbāzīgums. Beidz zvanīt Aunam, viņš pats zinās, kad ar tevi satikties. Autoritārums. “Neizdari uz mani spiedienu, pats tikšu galā.” Samākslotība. Cilvēkam jāsaglabā dabas dotais. Netaisnīgums. Nedari pāri vājākajiem Auna klātbūtnē, citādi nožēlosi. Vienveidīgums. Šai zodiaka zīmei kļūst garlaicīgi, ja visas dienas līdzinās viena otrai. Auni meklē jaunus draugus un piedzīvojumus.

VĒRSIS Garlaicība. Vērši ciest nevar monotonas lekcijas, bet dievina sarunas ar asprātīgiem un gudriem cilvēkiem. Pārmērīgs kustīgums. “Nezibinies man gar acīm, labāk dari ko prātīgu!” Jūtelība. Vairākums Vēršu labprāt izbauda uzmanību, bet teļu maigums viņiem nepatīk.

DVĪŅI Necieņas izrādīšana. Dvīņiem vienmēr piemīt autoritāte! Citu stāsti. “Man pašam ir ko piedāvāt šai pasaulei!” Rāmji. “Gribu radīt, kad un kur izvēlēšos. Un neuzstādiet man nekādus termiņus”. Noslēgtība. “Nē, pastāsti man pats. Vai man tev palīdzēt?”

VĒZIS Izrādīšanās. “Kam gan vajadzīga šī ārišķība?” Vienkārši un eleganti – labāk nekā spīdīgi un ekstravaganti. Nekārtība mājās. “Mans nams, mana pils” – katra īsta Vēža devīze. Vēžiem nepatīk, ja kāds bezatbildīgi izturas pret mājas sakopšanu. Atklātība. “ Negribu zināt tavus noslēpumus, un ar tevi dalīties savējos man arī nav vēlēšanās.” Bezatbildība. “Teici, ka izdarīsi, esi tik labs, izdari. Un tad redzēsi manu reakciju.”

LAUVA Nekaunīgi meli. Lauvām nepatīk, ja viņus uzskata par muļķiem. Sūdzēšanās. “Nesūdzies, ka nevari kaut ko mainīt, labāk rīkojies.” Skopums. Vairākums Lauvu ir dāsni un gaida tādu pat attieksmi no citiem. Greizsirdība. “Tev man jāuzticas!”

JAUNAVA Neviesmīlīgums. Jaunavām patīk, kad pie tām nāk viesi, un arī pašas ar prieku ciemojas pie citiem. Nerūpīgums. Ar neakurātu cilvēku Jaunavai grūti saprasties. Ziņkārība. “Ja gribēšu – izstāstīšu, bet ja ne – lieki neizvaicā.”

SVARI Rupjība. Svari ir draudzīgi un mīļi, bet nekaunīgumu un kultūras trūkumu nepacietīs. Vienaldzība. Nedrīkst vienaldzīgi iet garām citu cilvēku problēmām. Strīdi. Strīdi nav domāti Svariem. Viņi ir līdzsvaroti cilvēki un uzskata, ka viens no strīdneikiem parasti ir muļķis, bet otrs – nelietis. Pamācības. “Netraucējiet man dzīvot tā, kā pats vēlos.”

SKORPIONS Virspusējība. Katra Skorpiona aicinājums – aizrakties līdz lietas būtībai. Liekulība. “Saki tikai to, ko domā un jūti.” Kritika. Labāk paskaties pats uz sevi, pirms nosodīt Skorpionu. Rakstura trūkums. “Nežēlo citus, jo tevi neviens nepažēlos.” Fantazētāji. Skorpioni ir mērķtiecīgi cilvēki. Izvirzīji mērķi – tiecies uz to. Ar sapņotājiem viņiem nav pa ceļam.

STRĒLNIEKS Solījumu neturēšana. “Apsolīji – izdari!” Garlaicība. “Negribu tērēt laiku garlaicīgiem cilvēkiem un garlaicīgām nodarbēm.” Slikta izturēšanās pret dzīvniekiem. Strēlnieki dievina savus mājas mīluļus un nesaprot, kā var nemīlēt dzīvniekus. Sveši padomi. “Pats zināšu, kā labāk.”

MEŽĀZIS Konkrētu mērķu trūkums. Mežāzim neinteresē cilvēki, kuri nezina, ko vēlas sasniegt dzīvē. Neparedzamība. “Man patīk, ka viss notiek pēc plāna.” Daudzvārdīgums. “Ja gribi runāt ar mani, runā par lietu un bez liekiem vārdiem.” Slinkums. Mežāži ir ļoti strādīgi un necieš sliņķus. Lai gan reizēm arī paši ļaujas slinkumam.  

ŪDENSVĪRS Nodevība. To nespēj piedot neviens Ūdensvīrs. Lai gan gadās arī izņēmumi. Rutīna. “Vienveidīgums – tas nav domāts man.” Norādīšana uz trūkumiem. “Pats zinu, kādi ir mani trūkumi, nevajag mani “zāģēt”.” Naudas aizņemšanās. “Man nepatīk aizņemties naudu, labāk iztieku ar to, kas ir.”

ZIVIS Palikt parādā. “Es palīdzēšu tev, bet tu man.” Sīki meli. Neliels apmāns var pārvērst Zivis no mīļas un jaukas būtnes par agresīvu radījumu. Zināšanu trūkums. Zivis nedraudzējas ar aprobežotiem cilvēkiem. Nepateicība. Labāk lieku reizi pateikties Zivīm, ja vēlies, lai arī nākotnē tās palīdzētu.

untitled

Komentē
8 komentāru
 1. guny 2 gadi ago

  Tad mezazi vai strelnieki??????

 2. zivs 2 gadi ago

 3. es 2 gadi ago

  paldies ,diezgan precīzi tikai mežāzim ar strēlnieku pārāk sakrīt 🙂 varbut kļūda?

 4. inara 2 gadi ago

  Veel Streelniekiem nepatiik,ja ar savu draudziibu uzbaazjas!Ja reiz nee,tad arii tas noziimee =Nee!

 5. Lily 2 gadi ago

  Gan ūdensvīrs un strēlnieks ir par mano:)

 6. Elvis 2 gadi ago

  piekritu par zivim

 7. Vērsīte 2 gadi ago

  Par visiem 100% taisnība.

 8. Anonīms 1 gads ago

  Svari un vēži 100%

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X