Money-bags-750x350

Par dažiem cilvēkiem saka, ka viņi dzimuši laimes krekliņā, ar to domājot, ka viņiem veicas vienmēr un visās jomās, bet citus mēdz dēvēt par nelaimes putniem, kam veiksme nereti iet ar līkumu. Lai cik tas paradoksāli neizklausītos, bet veiksme lielā mērā atkarīga no piederības konkrētai zodiaka zīmei. Šis horoskops tev pastāstīs, kuras horoskopa zīmes ir visveiksmīgākās, kā arī uzskaitīs, kurās jomās Fortūna var uzsmaidīt arī pārējo zodiakālā panteona pārstāvjiem.

AUNS

Aunam veicas praktiski visā. Tas notiek tāpēc, ka Fortūna ir izvēlējusies viņu par savu mīluli un regulāri viņam piespēlē to, ko mēs godbijīgi dēvējam par laimīgu gadījumu. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvji saskarsies ar kādu grūtu uzdevumu, kā pēc burvju nūjiņas mājiena viņiem blakus parādās pazīstami vai nepazīstami cilvēki, kuri ātri atrisina visus sarežģījumus vai vismaz norāda pareizu problēmas risināšanas virzienu. Turklāt Aunam veicas azartspēlēs, taču tas nenotiek tāpēc, ka viņi kaislīgi spēlmaņi, bet tāpēc, ka viņiem interesants ir pats process, nevis rezultāta ekvivalents naudā. Aunam veiksme smaida arī sportiskās, intelektuālās un finanšu cīņās. Viņa izvēlētā taktika un stratēģija reti ir neveiksmīga, taču – ja tā notiek, Fortūna tūdaļ pat steidz palīgā savam favorītam.

VĒRSIS

Vērsim veicas it visā, kas tā vai citādi saistīts ar finansēm. Nauda mīl Vērsi, tāpēc tā nāk no dažādiem avotiem – nereti tiek noslēgti veiksmīgi komercdarījumi, blakus parādās cilvēki, kas ir gatavi uzturēt Vērsi tikai par skaistām acīm, vai kā no gaisa nokrīt mantojums. Turklāt Fortūna regulāri piespēlē Vērsim tādas iepazīšanās, kuras mēs parasti dēvējam par blatu.

DVĪŅI

Dvīņiem Fortūna uzsmaida tur, kur nepieciešams kaut ko pārdot vai kādu pierunāt. Dvīņiem galvā raisās stipri argumenti, pret kuriem pircēji un oponenti ir bezspēcīgi. Šīs zīmes pārstāvjiem veicas arī naudas lietās, tomēr tas parasti notiek tikai galējos gadījumos – kad viņi nonāk uz sēkļa ar tukšu maku, tad no kaut kurienes piepeši parādās nepieciešamā naudas summa.

VĒZIS

Vēzim veicas ar izdevīgiem ieguldījumiem. Viņš instinktīvi jūt, kur var ieguldīt naudu, un saprot, kad ieguldījums nav tā vērts. Dažkārt rodas priekšstats, ka viņu iekrājumus sargā pati Fortūna – šīs zīmes pārstāvji bankrotu piedzīvo daudz retāk nekā citi cilvēki. Turklāt Vēzis ir īsts veiksminieks ģimenes dzīvē – viņam biežāk nekā citu zīmju pārstāvjiem izdodas saglabāt savu laulību un padarīt to laimīgu.

LAUVA

Lauvu Fortūna apveltījusi ar radošumu. Ja šīs zīmes pārstāvim piemīt kāds talants, viņš to noteikti īstenos un kļūs slavens, un viņam atkal un atkal radīsies iespēja atklāt savu potenciālu. Galvenais ir nepalaist garām dotās iespējas. Turklāt Lauvam veicas ar labiem cilvēkiem. Blakus viņam pastāvīgi nonāk ļaudis, kas atbalsta un palīdz, mīl un lutina, apbrīno un izpatīk kaprīzēm. Šie cilvēki kļūst par Lauvas spēka, iedvesmas un jaunu zināšanu avotu – arī tā savā ziņā ir veiksme..

JAUNAVA

Jaunavai nav īpaši apveltīta ar veiksmi – viss, ko viņa panāk, ir grūta darba rezultāts. Tomēr var sacīt, ka Jaunavai ir laimējies būt apveltītai ar tādām īpašībām, kuru tikpat kā nav citu zīmju pārstāvjiem – tas ir pedantisms, vēlme visu un vienmēr darīt pareizi, spēja aizrakties līdz pašai lietas būtībai. Tieši šīs rakstura īpašības palīdz Jaunavai gūt ievērojamus panākumus un godīgā darbā nopelnīt to, kad daudziem citiem vienkārši iekrīt klēpī.

SVARI

Svarus grūti nosaukt par veiksminiekiem – viņi nav Fortūnas mīluļi, lai gan tā dažkārt sniedz viņiem dāvanas, kas izpaužas kā negaidīta peļņa, veiksmīga apstākļu sakritība un negaidīta izglābšanās no briesmām. Toties šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem kopš dzimšanas ir veicies ar harismu – viņi apbur apkārtējos, un tie ar prieku uzņemas Svaru pienākumus, izpilda viņu vietā grūtus uzdevumus vai arī bieži lutina ar kaut ko patīkamu.

SKORPIONS

Skorpionu liktenis tik bagātīgi apveltījis ar dažādiem talantiem, ka veiksme principā nav nepieciešama, taču tā viņam ir. Pateicoties laimīgiem gadījumiem, šīs zīmes pārstāvji regulāri nonāk vajadzīgajā vietā vajadzīgajā laikā, tāpēc viņiem netrūkst iespēju realizēt savu slēpto potenciālu. Tas attiecas gan uz karjeru, gan uz mīlas dzīvi. Turklāt Skorpionam veicas dažāda veida riskantās nodarbēs, kuras viņš dievina. Skorpions pamanās ne tikai saņemt nepieciešamo adrenalīna devu, bet arī laikus ņemt kājas pār pleciem, izvairoties no galvu reibinošu avantūru iespējamām sekām. Fortūna sargā tos, kas nebaidās riskēt, tāpēc var sacīt, ka Skorpiona zīmes pārstāvji ir īsti veiksminieki tur, kur noris nervus kutinoši notikumi.

STRĒLNIEKS

Fortūna lutina arī Strēlnieku. Viņam pastāvīgi veicas apzinātu un neapzinātu vēlmju piepildīšanās jomā. Strēlnieku vajadzības kā pēc burvju mājiena izpildās tik regulāri, ka tas vairs nepārsteidz ne šīs horoskopa zīmes pārstāvjus, ne tos, kas viņus pietiekami labi pazīst. Strēlnieka liktenis vienmēr veidojas viņam vislabvēlīgākajā veidā pat tad, ja viņš nepieliek nekādas īpašās pūles. Strēlnieks pastāvīgi atrod vairāk, nekā zaudē – viņam blakus vienmēr vajadzīgajā brīdī uzrodas cilvēki, kas gatavi sniegt mīlestību, materiālos labumus, patīkamu sabiedrību, interesantu un peļņu nesošu darbu. Turklāt – ja kādā sfērā viņiem neveicas pārāk labi, tad to noteikti kompensē citas dzīves jomas

MEŽĀZIS

Mežāža veiksme – tas tik ir kaut kas! Dažkārt šķiet, ka Fortūna un liktenis speciāli pamet viņam zem kājām dažādus dārgumus, turklāt tiešā nozīmē. Mežāža zīmē dzimušie regulāri uz ielas atrod juvelierizstrādājumus ar dārgakmeņiem, liela nomināla naudas zīmes un makus ar pieklājīgām naudas summām, kā arī dažādas teicamas kvalitātes saimniecībā nepieciešamas lietas. Turklāt Mežāzim veicas ar izdevīgiem piedāvājumiem – pat tie piedāvājumi, kuri sākumā šķiet īsta sodība, galu galā sniedz lielu peļņu vai veiksmi visai dzīvei. Mežāža zīmes pārstāvjus var nodēvēt par veiksminiekiem it visā; arī veselība viņiem parasti ir izcili laba.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīram veicas azartspēlēs un dažāda veida loterijās – viņi laimē daudz biežāk nekā citi cilvēki. Fortūna allaž ir Ūdensvīra pusē, bet viņam pašam uzvara nav pašmērķis. Ūdensvīrus aizrauj pats process, adrenalīna pieplūdums, ko rada azarts – viņi sajūsminās par spēli, nevis par tās rezultātu. Turklāt Ūdensvīrs ir īsts veiksminieks visā, kas attiecas uz noderīgu informāciju – pie viņa nejauši nonākuši dati gandrīz vienmēr sniedz labumu.

ZIVIS

Zivīm ar Fortūnu ir visai neviennozīmīgas attiecības. Ja vienā jomā Zivīm kaut kas tiek dots, tad citā – atņemts. Tas attiecas pat uz sīkumiem – piemēram, negaidīti atrasta naudas banknote var izraisīt kādas ierīces salūšanu, bet laimests loterijā var beigties ar naudas maka pazaudēšanu. Tomēr ir kaut kas tāds, ar ko Zivīm ir paveicies kopš dzimšanas – tā ir mistiska vara pār cilvēkiem, kas šīs zīmes pārstāvjiem gandrīz vienmēr palīdz noturēties virs ūdens. Pat visļaunākajās situācijās atradīsies kāds, kas nāks palīgā, nespējot pretoties Zivju valdzinājumam.

Komentē
1 komentārs
  1. Zivs 2 gadi ago

    Jā mīļumiņ!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X