Vai Tu zini, kas ir floutings? Uzzini! Izcila sevis sakārtošanas metode!

 

floating-latvanyterv2

Floutēšana ir visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode. Tā notiek īpaši aprīkotā floutinga istabā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā, kurā cilvēks horizontāli atlaižas 30 cm seklā baseinā un turas virs ūdens – ūdens ir piesātināts ar Epsom sāli, kas ir 5 reizes blīvāks un tīkamāks par jūras ūdeni un tas nekairina ādu. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties, jo pašam nekas „nav jādara”– ūdens stingri tur visu ķermeni. Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī jūs vairs nevarat noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas. Pēc neilga laika jūs sasniedzat Theta-viļņus – stāvokli, uz ko tiecas ikviens, kurš meditē – tā ir uzturēšanās stāvoklī starp miegu un nomodu. Sajūta ir tāda, it kā dreifētu izplatījumā. Neatkarīgi no floutētāja pieredzes, tas ieiet pirmsmiega fāzē. Seansa laikā tiek panākta dziļa relaksācija, jo floutingā nav gravitācijas ietekmes un ir sensorā izolācija – šeit nevar aizmigt!  Ļaujoties plūdumam floutēšanas laikā, ķermenis pilnībā atpūšas, prāts atbrīvojas, un apziņai ir iespējas atgriezties tās pamatstāvoklī.

Apmeklējot floutingu samazinās stress un nogurums, tiek likvidēts depresīvs stāvoklis, uzlabojas miegs, atjaunojas enerģija, normalizējas veģetatīvās nervu sistēmas darbība un uzlabojas vielmaiņa. Floutēšana ne tikai būtiski mazina stresu, bet arī atvieglo veģetatīvās distonijas, astmas, artrīta, psoriāzes u.c. slimību izpausmes. Ievērojami mazinās un pat pāriet tādas ar spriedzi saistītas problēmas kā migrēna, muguras  un plecu sāpes, bezmiegs, nogurums un satraukums. Pirmajā seansā magnijs nokļūst uzreiz muskuļos, kā rezultātā tiek noņemtas muskuļu spazmas un tonuss.

Papildus, kamēr atpūšamies, ķermenis izbauda Epsom sāls peldi un papildina magnija rezerves organismā, jo Floutingā tā ir izšķīdināta vesela pustonna. Atšķirībā no tabletēm, vannu peldē  magnijs uzsūcas viegli un uzreiz caur ādu nokļūst muskuļos un pārējā organismā. Epsom sāli plaši izmanto medicīnā un skaitumkopšanā,  jo Epsom sāls unikālā vērtība ir sērs un lielais magnija saturs, kas dabā atrodams tikai īpašos Spa avotos.

Magnijs labvēlīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu sistēmu, baro nervu šūnas, palīdz novērst depresiju, veģetatīvo distoniju, dod enerģiju , mazina stresa negatīvo ietekmi uz organismu un atslābina muskuļus. Par magnija trūkumu organismā liecina nervozitāte, viegla aizkaitināmība, bezmiegs, nogurums, muskuļu spazmas un krampji. Ja daudz strādā, nav laika atpūtai, tad magnijs tiek izlietots enerģijas ražošanā, olbaltumvielu sintēzē, tas sāk trūkt – pietrūkst enerģija, rodas nogurums. Viens no hroniska noguruma pamatcēloņiem ir magnija deficīts.

Kosmetoloģijā Epsom sāli izmanto, jo sastāvā esošais sērs sintezē kolagēnu un veido saistaudus. Organisma lielākais un svarīgākais orgāns ir āda. Tās struktūru nosaka saistaudu olbaltumviela kologēns. Sērs nodrošina tā saglabāšanu pietiekamā daudzumā, kas veicina reģenerāciju, kā arī bojātās ādas atjaunošanos. Sērs atindē organismu, izvada toksīnus un attīra ādu. Pateicoties tam, āda pēc peldes Epsom sāls vannā kļūst maiga, tvirtāka un izlīdzinās, jo mazinās celulīts.

Floutinga salonā ir iespēja iegādāties arī Epsom sāli ķermeņa procedūrām 1kg iepakojumā. To izmanto vannu peldēs ( 200gr vienai vannai ), kā ādas skrubi, pirtī un ķermeņa ietīšanās procedūrās.

Lai kāds ir jūsu mērķis – atpūta, miers, veselība vai skaistums– šādi jūs to noteikti sasniegsiet. Floutējot regulāri, jūs iegūsiet arvien vairāk , jo prāts un ķermenis ar katru floutēšanas seansu iemācīsies atslēgties un atpūsties aizvien dziļāk un pilnīgāk. Regulāri floutējot, cilvēks kļūst līdzsvarotāks un iegūst harmoniju.

Salons atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 199c, Days Hotel Riga VEF telpās. www.floutings.lv

FB: www.facebook.com/FloatingUniverse?pnref=lhc

Zvaniet, lai norezervētu laiku pa tālruni: 20 233 733

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account