makeup-tutorials-1024x584Uz skropstu kvalitāti un kvantitāti nevar skatīties neņemot vērā organisma kopējo stāvokli. Aizejiet pie sava ārsta un noskaidrojat, vai jums nav kādu hronisku saslimšanu. Ja tādas tiks konstatētas, nekavējoties sāciet to ārstēšanu.

Īpašu uzmanību pievērsiet savam uzturam:
*tam ir jābūt daudzveidīgam,
*bagātam ar vitamīniem
*bagātam ar dažādām minerālvielām.

Tad ir jautājums, vai jūs vienmēr noņemiet kosmētiku? Ja nē, tad jums ir jāparūpējas par to, lai kosmētikas noņemšana jums kļūtu par ieradumu. Lai arī cik vēlu jūs neatgrieztos no viesībām, kosmētika ir jānoņem VIENMĒR!!!

Pamēģiniet skropstas iesmērēt ar rīcineļļu. To aptiekās var nopirkt bez receptes. Eļļu uzklājiet u skropstām tieši tāpat kā skropstu tušu, ar birstīti. Dariet to katru vakaru, vismaz mēnesi un tikai tad, kad kosmētika ir rūpīgi notīrīta. Ideālā variantā būtu, ja jūs to mēnesi vispār nelietotu, ne skropstu tušu, ne arī acu ēnas. Protams, ja ir akūta vajadzība, tad lietot kosmētiku var.

Un vēl … Lietojiet tikai tādu kosmētiku, kas ir iegādāta specializētos veikalos. Nekad neiegādājieties kosmētiku apšaubāmās vietās un no apšaubāmiem cilvēkiem.
Tāda kosmētika var saturēt kaitīgas, vai pat toksiskas vielas, kas tikai un vienīgi var kaitēt jūsu skaistumam!

Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X