Vai esi dzirdējusi par serāla “Amulets” jauno mūsdienu versiju? Tik ierastos tēlus Prū, Paiperi, Fēbi  ir aizstājušas 3 citas jaunas varones –  Mela, Meisija un Megija. Pirmajā sezonā seriālam būs 22 sērijas un šobrīd vēl nav zināms, vai tam būs turpinājums.

Iepriekšējā seriāla aktieri un fani nav lielā sajūsmā par to, ka seriāls neturpina iepriekšējo seriāla “Amulets” sižetu, bet veido ko līdzīgu vecajiem notikumiem un varoņiem. Aktrise, kura seriālā atveidoja Paiperi uzskata, ka seriālam būtu lielāki panākumi, ja seriāla veidotāji ieklausītos fanu un arī iepriekšējo aktieru viedoklī par to, kā labāk būtu to turpināt. Interesanti ir arī tas, ka aktrises nemaz netika informētas, ka šim seriālam vispār tiek plānots kāds turpinājums, neviens no tik iemīļotajiem tēliem arī nebūs redzams seriāla pirmajā sezonā.

Noskaties pirmās sezonas reklāmas rullīti, ko par to domā tu? Vai arī tu agrāk fanoji par savulaik tik populāro seriālu “Amulets”?

Video

Autors: Dieviete.lv

 
1 Comment
 1. Abi 2 gadi ago

  Hi,

  Just dropping in a quick line to ask if I send some article ideas your way for a high-quality guest post at your website ?

  NOTE: In return for the FREE CONTENT/ARTICLE that I will be providing you, I would expect just a favor of a backlink from within the main body of the article.

  Let me know if I should send you the topic ideas?

  Have a great day!

  Best,
  Abi Cool

  – This is an ad.
  – Address: ST 18, Awan Town, Rawalpindi
  – Unsubscribe: https://goo.gl/forms/TKtwNos5gPpT7WUl1

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?