00

Bērna piedzimšana ir katras sievietes sapnis.

Ir tāds dzīves posms, kad sieviete vēlas kādu, ar ko mīļoties un mīlēt vairāk par visu pasaulē. Realitāte ir skarba, kad tu domā, ka esi stāvoklī, bet ārsti pasaka gluži pretējo.

Madalīna domāja, ka ir stāvoklī, jo viņai izveidojās skaists grūtnieces vēderiņš, bet vēlāk viņa uzzināja, ka tas ir kas ļoti nepatīkams.

Sieviete domāja, ka ir stāvoklī un viņas ģimene gaidīja, drīzu bērna piedzimšanu, kas ģimenē ienesīs jaunu prieku. Kādu dienu sieviete vēdera rajonā sajuta stipras sāpes un viņu aizveda uz slimnīcu.

Ārsti nekavējoties veica analīzes un bija šokēti uzzināt, ka sievietes vēderā patiesībā ir 5 kilogramus smags audzējs.

Dr. Dorins Scladans pastāstīja: “Sieviete teica, ka ir stāvoklī un sākotnēji mēs sagaidījām dzemdību komplikācijas. Patiesību sakot, viņas vēders tiešām bija tikpat liels kā sievietei devītajā grūtniecības mēnesī, tādēļ mēs neapšaubījām viņas teikto.”

audzējs

Ārsti piemetināja, ka nekad agrāk nav konstatējuši tik lielu audzēju vēdera dobumā. Tas ir lielākais audzējs ar kādu viņi saskārušies pēdējo 15 gadu laikā. Pēc augoņa uziešanas, tas tika izoperēts un sieviete atgūstas pēc operācijas.

Avots: wittyfeed.com

osta1

Komentē
3 komentāru
 1. Inese 2 gadi ago

  Nu nezinu gan
  Ja jau sieviete domāja kā ir stāvoklī tad jau vajadzēja just bērna kustības un ja tas nav tad jebkurai skaidrs ka kkas nav kārtībā. Otrkārt grūtnieces iet pie vecmātes pēdējā mēnesī katru otro nedēļu un klausās sirdspukstus bērniņam ja tur nebija bērns tātad to vajadzēja saprast

 2. Inese 2 gadi ago

  Un vēl tak sonogrāfija tur tak ar varētu redzēt

 3. Nejaušība 2 gadi ago

  Ārsti konstatēja audzēju, bet izoperēja augoni!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X