Kad ir atnākušas pirmās pavasara dienas, spilgti spīd saulīte un gaiss kļūst caurspīdīgs, man sākas grūti laiki. Es priecājos par pavasari, bet vienlaicīgi arī saprotu, ka šī ziema bijusi smaga, un tas atstāja pamanāmas pēdas manā ķermenī…

Atgūt modrību, stiprināt imunitāti, paaugstināt enerģijas līmeni palīdzēs šis vienkāršais līdzeklis! Turklāt pateicoties tam var ātri notievēt pat par 5 kg nedēļā. Tas ir mans vājuma glābiņš, ko izraisījis vitamīnu trūkums un jebkādas garastāvokļa svārstības! 1
Kā ātri nomest 5 kg

Lai ātri savestu ķermeni kārtībā un atgūtu sevī pārliecību par savu neatvairāmību, ieteicams izmantot šo brīnišķīgo līdzekli.

Tiesa, obligāta ir arī nākamā noteikuma izpilde: izdzer 1 glāzi ūdens 15 minūtes pirms katras ēdienreizes – tas palīdzēs tev kontrolēt apetītes līmeni, izvadīt no organisma visu lieko un atbrīvoties no tauku atliekām, nenodarot kaitējumu savai veselībai.

Maisījums dzīves spēku aktivizēšanai

2

Sastāvdaļas

  • 1 tējkarote jūras sāls
  • 5 tējkarotes brūnais cukurs

Pagatavošana

Samaisi jūras sāli un brūno cukuru attiecībā 1: 5. Glabā gatavo līdzekli cieši noslēgtā stikla burkā.

Katru vakaru zem mēles paliec šķipsniņu šī maisījumu un ļauj tam izkust, neuzdzerot ūdeni. Sāls un cukurs, kas tādējādi uzņemti, palīdzēs tev noregulēt cukura līmeni asinīs, tikt galā ar stresu, atjaunot mikroelementu līdzsvaru organismā.

Nātrijs, nonākot organismā ar sāls kristāliņiem, tiek uzsūkts pilnībā un nodrošinās pareizu šūnu apmaiņu miega laikā. Un tā ir atslēga uz pareizu vielmaiņu un mērķtiecīgu notievēšanu!

avots: takprosto.cc

Atstāt komentāru

7 Komentāri ieslēgt "Viņa katru vakaru to lika zem mēles. Rezultāts – figūra, kuru apskauda visi!"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | visvairāk balsoja
zuze
Viesis
zuze

Man jau patīk.Visu laiku mums centās iestāstīt,ka sāli nedrīkst,cukuru nedrīkst,sviestu nedrīkst,olas nedrīkst-laikam apjēdza,ka iebrauca purvā,tagad atkal to visu vajag…

Fiona
Viesis
Fiona

Paklau, tas jau ir JŪRAS sāls, un tas ir BRŪNAIS cukurs. Tie nav parastie, saldinātie. Viņiem ir atšķirība.

Lora
Viesis
Lora

Zuze- Dieva deelj driikst visu, tikai sapratigos daudz. Nevienam joprojam nav noslepums, ka par daudz saals aizturees udens izvadishanu,ka cukuri viegli partaps taukos un radisies liekais svars utt utt,visu bajag bet ar praatu.

Anonīms
Viesis
Anonīms

Var būt ēst DOG suņa barību – notievēs, kā likts !

Di
Viesis
Di

Jūras sāls vietā var himalaju rozā sāli?

meliina
Viesis
meliina

Šodien sākšu izmēģināt šo … Ari sakumā domaju aizstāt ar himalaju roza… Bet atradu TOP juras sali…

Anonīms
Viesis
Anonīms

Cik ilgi tādu maisījumu jālieto?

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?