Viņi kafejnīcā čeka vietā saņēma zīmīti… Uzzini, ar ko tas viss beidzās!

Diezgan neierasta situācija notika North Brunswick pilsētiņā, kas atrodas Ņūdžersijas štatā. Vietējā, diennakts kafejnīcā, pēc smagas dežūras, ugunsdzēsēji – Tims Jangs un Pols Hullings nolēma ieturēt brokastis. Klāt pie milzīgajām porcijām viņi pasūtīja ļoti lielu daudzumu kafijas, jo vēlējās uzmundrināt sevi pēc smaga darba – 12 stundas ilgas noliktavu dzēšanas.

Kad kungi bija beiguši mieloties, viņi palūdza, lai oficiante atnes rēķinu. Liels bija viņu pārsteigums, kad viņi ieraudzīja to, kas bija uzrakstīt uz čeka: ”Jūsu brokastis uz mana rēķina. Paldies jums puiši par visu ko jūs darāt. Par to, ka jūs mūs glābiet, lai arī kur tas nebūtu un esat gatavi steigties mums palīgā jebkurā brīdī. Bezšaubām jūs esiet spēcīgi un drošsirdīgi puiši. Paldies par jūsu ikdienas darbu!”

Izlasīt zīmīti līdz galam, viņiem traucēja prieka asaras, saviļņojums par tik negaidītu oficiantes rīcību bija vārdiem neaprakstāms. Viņi no sirds pateicās oficiantei, 24 gadus jauno Lizu Vudvardi. Tims Jangs savā Facebook profilā ievietoja rēķina fotogrāfiju, pievienojot pateicību par oficiantes labo sirdi un aicinot visus savus draugus ieturēt maltītes šajā kafejnīcā un atstāt šai oficiantei dāsnu dzeramnaudu. Neilgā laikā šis posts savāca vairāk kā 3500 like.

Bez tam, Tims un Pols nolēma apciemot Lizas vecākus, lai personīgi pateiktos viņiem, ka ir izaudzinājuši tik labsirdīgu meitu. Viņi bija pārsteigti, ieraugot, ka viņas tēvs Stīvs ir paralizēts. Vudvardu ģimenei lielu daļu savu ienākumu ir jātērē ģimenes galvas aprūpei. ”Izrādās, ka mēs saņēmām palīdzību no cilvēka, kuram pašam tā ir vajadzīga vairāk nekā mums!” – bija izbrīnīts Pols.

Tad pārinieki izlēma palīdzēt meitenes ģimenei. Tims uzzināja, ka Liza krāj naudu, lai iegādātos specializētu mikroautobusu, lai varētu pārvadāt tēti. Tāds auto maksā apmēram 25 tūkstošus dolāru, bet meitenei, pagaidām ir izdevies savākt tikai vienu ceturto daļu no vajadzīgās summas. Un tad vīrieši nolēma īstenot Lizas sapni un palīdzēt savākt atlikušo summu.

Sev par lielu pārsteigumu, viņiem, ļoti īsā laikā izdevās savākt apmēram 70 tūkstošus dolāru, vēlamo 17 tūkstošu vietā. Liza Vudvarde bija šokā, par to uzzinot: ”Man trūkst vārdu. Uzsaucot ugunsdzēsējiem brokastis lielākais uz ko es cerēju, tas bija draudzīgs smaids. Bet tas, ko viņi izdarīja priekš manis – tas ir brīnums!”

Kā redzat, labie darbi vienmēr atmaksājas. Labais vienmēr atgriežas pie tā, kurš to ir paveicis un vēl lielākā apmērā. Ja tevi iedvesmoja šis stāsts, tad pastāsti par to saviem draugiem!
avots: ofigenno.cc
Komentē
3 komentāru
  1. FILIPS 72 2 gadi ago

    …Trūkst vārdu, lai ko pateiktu pie notikušā ! Daudz vairāk spētu ,….pār vaigiem lēni slīdoša asara !

  2. Mārtiņš 2 gadi ago

    Un mēs vēl aprunajam Amerikāņus, kau paši nespējam neko, tik nozīmīgu ar viena indivīda ierosmi. Lai šis kalpo, kā etalons tam, kur mums ir jābūt. Palīdzēt citiem un būt iecietīgiem, pret citadi domājošiem.

  3. gazejs 1 gads ago

    kaut pasaule un latvija butu vairak tadu cilveku mus te valsts cakare un vel mes pasi viens otru noliekam!!!!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

X