sieviešu kļūdas attiecībās

1. Tu kļūsti greizsirdīga, kad viņš runā vai vienkārši skatās uz citām sievietēm.

Kā vīrietis, es pilnīgi pārliecināts saku – tāda ir vīriešu daba – skatīties uz skaistām sievietēm. Ja tu kļūsti greizsirdīga vai dusmojies par to, tas vienkārši liecina, cik nepārliecināta tu esi par sevi. Liec aiz auss-  ja vīrietis patiesi gribēs “laist pa kreisi “, viņš to nekad nedarīs tavu acu priekšā. Tādēļ, ja tu redzi, ka viņš sarunājas ar citu sievieti, tas nozīmē tikai to un neko citu.

2. Tu ierobežo viņa privāto telpu

Ja tavam puisim ir slikts garastāvoklis vai arī dotajā momentā viņš negrib ar tevi runāt – liec viņam mieru! Vīrieši – tās nav sievietes , viņi domā citādāk. Lielākais vairums no viņiem nemīl apspriest savas problēmas, kā to mīl darīt sievietes. Vīrietis visu paturēs sevī. Tāpēc nemaz necenties “ielīst” viņa dvēselē, labāk liec savu puisi mierā. Pretējā gadījumā tas var izvērsties nopietnā strīdā un attiecības var izjukt.

3. Tu atslābinies

Šī iespējams ir viena no visizplatītākajām kļūdām, kādēļ vīrieši aiziet vai arī domā par sānsoļiem. Cik daudz sieviešu, domādamas, ja jau viņām ir attiecības, atslābinās un pārstāj elementāri rūpēties par sevi – nenoskūtas kājas, aizmirst apmeklēt skaistumkopšanas salonus utt. Jūsu zināšanai – jums jārūpējas par sevi kaut vai tādēļ, ka vīrietis vēlas sev blakus redzēt koptu un skaistu sievieti.

4. Tev nav savas dzīves ārpus attiecībām

Dari vienalga ko, tikai nepārvērties par sievieti, kuras dzīves jēga – attiecības. Neesi tā, kas aizmirst draudzenes un atceras par tām tikai tad, kad ir sarežģījumi ar puisi. Tas ne tikai “nospiež ” vīrieti, bet liek viņam domāt, ka tu izskaties nožēlojami – un tas jau nu noteikti nevienu neinteresēs.

5. Tu nepamatoti pārmet viņam

Neviens nav ideāls. Vai tu to zināji ? Un tavs puisis arī nav ideāls. Pastāvīgi atgādinājumi par to, ka viņš kaut ko dara nepareizi, nekādā ziņā nav iedarbīgs līdzeklis lai viņu iespaidotu. Ja vēlies, lai viņš tomēr mainās, sāc ar vārdiem : “Es mīlu, kad tu …”

6. Tu pūlies viņu mainīt

Daudzas meitenes sāk attiecības ar vīrieti, pamanot viņa trūkumus, cerībā tos izmainīt. Tas ir nepareizi, un svarīgs iemesls attiecību saraušanai. Ja tu iemīlēji cilvēku, tad esi tik laba, pieņem viņu tādu kāds viņš ir, un nepūlies pārveidot dzīvu cilvēku pēc savas “šnites “.

avots: soulpost.ru
Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X