vs

Iet gulēt aizvainotam un niknam – slikta ideja visiem. Bet sievietēm – tas ir nāvējoši.

Varbūt, tas ir tādēļ, ka viņa pateica kaut ko vakariņu laikā. Bet, varbūt, tu apvainojies uz kādu paziņojumu. Bet, varbūt, tāpēc, ka viņa nepacēla klausuli, kad tu viņai zvanīji, lai sagaidītu viņu no darba. Tici man, neviens no šiem iemesliem nav tā vērts, lai uz viņu dusmotos.

Kad tu uz viņu dusmojies, viņa nevar aizmigt. Katrs aizvainojošais vārds, kuru tu esi pateicis, kā atbalss skanēs viņas galvā, tik ilgi, kamēr tas būs vienīgais, ko viņa zina. Viņa grozīsies gultā, domājot, ko ir izdarījusi nepareizi. Viņa visu laiku domās par jūsu sarunām, cenšoties konkrēti noteikt, kurā brīdī viss aizgāja šķērsām.

Viņa pārliecinās sevi, ka tu viņu vairs nemīli un asaras nemitīgi tecēs no viņas acīm. Ik pa brīdim viņa skatīsies telefonā, cerot tur ieraudzīt izlīguma īsziņu no tevis, bet kad neieraudzīs sāks jukt prātā vēl vairāk. Viņa cīnīsies ar vēlēšanos uzrakstīt tev pirmā, tāpēc, ka viņa domā, ka rakstot tevi tracina vēl vairāk un tas viņu nogalina no iekšpuses.

Viņa negulēs visu nakti, pārdzīvojot par jūsu attiecībām. Bet kad viņa pamodīsies no rīta, spilvens būs piesūcies ar asarām un viņa paraudās vēl mazliet. Viņa atcerēsies to, kas bija noticis vakarā un pazaudēs jēgu sagaidīt jaunu dienu. Viņa nevar normāli domāt, tāpēc, ka viņas smadzenes ir izsīkušas pārdzīvojot par jums. Viss, ko viņa vēlas, ir parunāt ar tevi, vienīgo cilvēku, kurš visu var atrisināt.

Bet viņa nav pelnījusi to, kurš ļauj viņai aizmigt ar sajūtām, ka viņa nav mīlēta un gribēta. Viņa ir pelnījusi puisi, kurš apgalvo, ka viss būs labi. Viņa ir pelnījusi puisi, kurš neaizmirst viņai novēlēt “Ar labu nakti!” un pateikt “Labrīt!”. Viņa ir pelnījusi to, kuram viņa ir prioritāte. Viņa ir pelnījusi to, kurš ar viņu grib runāt tieši tik daudz, cik viņa ar viņu. Viņa ir pelnījusi tikai to labāko.
Tāpēc neliec viņai vilties. Nekad nebeidz dienu ar strīdu. Izturies pret viņu kā pret princesi, tāpēc, ka kādreiz viņa kļūs par tavu karalieni. Tāpēc, ka vienalga ko tu iedosi sievietei, viņa tev to atgriezīs simtkārtīgi. Ja tu viņu mīlēsi bez ierunām, viņa tevi mīlēs vēl vairāk.

avots: cluber.com.ua
Komentē
3 komentāru
 1. Eva 2 gadi ago

  Kas to rakstiija? Piecpadsmitgadiigaa dieviete?

  • Anonīms 2 gadi ago

   Jā,brīnies ka piecpadsmitgadīgs skuķis spēj uzrakstīt jēdzīgākus teikumus par Tevi?

   • San 1 gads ago

    😀 … smieklīgie komenti.

    Tur ir daudz taisnība tekstā. Man ir 26 gadi un … tieši tā arī ir.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X