Zinātnieki apgalvo, ka vīna lietošana uzturā ir veselīgāka par sporta zāles apmeklēšanu

137559__wine-red-wine-glasses-bottles-barrels-grapes-pomegranates-leaves-autumn_p

Albertas universitātes Kanādā zinātnieki atklājuši, ka sarkanā vīna dzeršana ir veselīgāka pat par sporta zāles apmeklēšanu, ziņo Latin Times.

Viņi atklājuši, ka sarkanajā vīnā, kā arī riekstos un vīnogās, ir vielas, kuras uzlabo muskuļu, sirds un kaulu funkcijas. Kā zināms, tas pats process notiek, kad jūs sportojiet trenažieru zālē. Tagad izrādās, ka dzerot vīnu jūsu sirds gūst tikpat daudz labumu, kā aktīvi sportojot!

Lasi vēl:
20 lietas, uz kurām nevajag tērēt naudu
Māte un dēls nolēma mainīt savu dzīvesveidu. Rezultāts bija pārsteidzošs
Deviņas slimības, kuras var izārstēt sportojot

Diemžēl ārsti visticamāk neļaus jums nepārtraukti korķēt vaļā vīna pudeli pēc otras, jo alkohols atstāj negatīvu iespaidu uz jūsu citām organisma sastāvdaļām. Tāpat arī jāņem vērā, ka sarkanais vīns sniedz pozitīvu efektu vien glāzes pie vakariņām formātā nevis milzīgos daudzumos.

Jau iepriekš bijis zināms, ka sarkanais vīns piemēram pazemina holesterīna līmeni asinīs, kā arī samazina resnās zarnas vēža iespējamību u.tml.

FOCUS.LV
Komentē
3 komentāru
 1. trakais. 2 gadi ago

  xolestirina celsanas nau nekas cic ka tikai sunu iedoma.joks.bet ja atklati tad musu gacimta problemas ir tas ka nav nekadas kustibas.cilveki vais nesporto,need to baribu ko tala pagatne eda.paskatoties no malas smiekli nak.arsti tik atklaj un inde,bet tai vieta lai cilvekiem vina vieta ieteiktu ko veseligaku ,piem…uztureties svaiga gaisa,daudz kusteties,iet pirtis un tt.ne vini grib nodzirdit tos pasus kas vel palikusi.acerietie visu kojus taisat majas ir veseligaks neka to ko piedava tie idejoti.vinu prece noteikt ir zales kasn rada lielaku atkaribu jo ka zinam vis tiek radidz no kimijas.arstiem pa to maksa lai reklametu.mans ieteikums audzejiet,taisat visu no sava sarupeta tas ir garsigaks.

 2. Виина экспертс 2 gadi ago

  Vīns ir lielisks gan pie pusdienām gan pie vakariņām un tik tiešām tikai viena glāze pie pusdienām, un viena vai maksimums 2 glāzes pie vakariņām.. Jo pēc vakariņām arī palīdz labāka iemigt un pārstrādāt pārtiku! Un ņemot vērā ka “kas par daudz tas par skādi” ja lieto vīnu ļoti mazās devās pie maltītēm tam ir tik tiešām Lielisks Ārstnieciskais Efekts!!!

 3. GP72 2 gadi ago

  Šim apgalvojumam ir pavisam izprotams skaidrojums. Sarkano vīnogu mizā un sevišķi divām šķirnēm, kur viena no tām ir Konkordes vīnoga, kura savukārt tiek daudz izmantota sarkanvīna gatavošanā, ir atrodamas resveratola daļas kas savukārt aizkavē novecošanos procesu. Diemžēl ir kāds mīnuss… Lai Jūs saņemtu caur v”ina dzeršanu nepieciešamo resveratrola daudzumu Jums dienā vajadzētu izdzert lielu spaini ar sarkanvīnu!
  Bet ir laba ziņa! Resveratrols nepieciešamā daudzumā ir pieejams arī gardākā un veselīgākā formā!
  emicom@inbox.lv

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

X