cocktaillllls

Dodoties uz krogu, dzēriena izvēle var noteikt visas tavas nakts veiksmīgo vai ne tik veiksmīgo turpinājumu un iznākumu, tādēļ pastāv zināma spriedze izvēlēties labu kokteili.

Par laimi vairs nav nepieciešams burties cauri kokteiļu piedāvājumam – zvaigznes jau to izdarījušas tavā vietā, vadoties pēc tavas zodiaka zīmes!

Skorpions (23.oktobris – 21.novembris) – Whiskey Neat

Tu esi varens. Tu to zini, tavi draugi to zina un, kad pasūtīsi whiskey neat, to zinās arī viss bārs. Tikai atceries, ka tavas aknas nav veidotas no metāla tikai tāpēc, ka tev mugurā ādas jaka!

Strēlnieks (22.novembris – 21.decembris) – Absints

Zvaigznes zina, ka tu esi piedzīvojumus meklējošs brīvs gars, kuram patīk izmēģināt jaunas lietas. Cilvēki, kuri tevi dēvē par pretenciozu, tevi nepazīst.

Mežāzis (22.decembris – 19.janvāris) – Manhattan

Ja tu esi ambiciozs Mežāzis, tad tu zini kas tev patīk un tas kas tev patīk vienmēr ir ļoti gaumīgs.

Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris) – Moscow Mule

Tu nebaidies uzņemties riskus vai iziet ārpus komforta zonas. Tev mēdz pārmest vienaldzību pret pārgalvību rezultātiem. Tādēļ iedzer kaut ko netik ierastu kā Moscow Mule un iedomājies sevi kā krievu gangsteri.

Zivs (19.februāris – 20.marts) – Mojito

Ja tu esi Zivs, tu esi iztēles bagāta, domīga un labi turi alkoholu. Ņem piemēru no Ernesta Hemingveja un sāc dzer mojito.

Auns (21.marts – 19.aprīlis) – Jager Bombs

Kad tu dodies uzdzīvot, tas ir lai radītu atmiņas un ballētu no sirds. Un, kā jau Auns, tu uzdzīvosi visu nakti un būsi gatavs parādīt vietu ikvienam, kurš tevi centīsies piebremzēt.

Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs) – Alus ar šotu

Šis labi zināmais savienojums ir kā radīts tev, ja esi pacietīgs un patstāvīgs kā Vērsis. Tev patīk pasūtīt alu ar šotu, jo tas ir ērti un iet kopā ar uzkodām.

Dvīņi (21.maijs – 20.jūnijs) – Whiskey Sour

Dažreiz Dvīņi pieņem labus lēmumus. Whiskey Sour lieliski raksturo tavu šarmu un gaumes divdabību.

Vēzis (21.jūnijs – 22.jūlijs) – Long Island Iced Tea

Tev ir daudz jūtu un tu tās vēlies nekavējoties noslīcināt. Long Island Iced Tea ir kā radīts sarežģītajam un jūtīgajam Vēzim, kurš vēlas aizmirst ātri.

Lauva (23.jūlijs – 22.augusts) – Margarita

Tava kompānija vienmēr var paļauties, ka tu būsi ballītes sirds un dvēsele. Pasūti Margaritu un uzlādē savu vēlmi dejot uz galdiem.

Jaunava (23.augusts – 22.septembris) – Vodka Tonic

Tev patīk saldas un vienkāršas lietas visos dzīves aspektos un kokteiļi nav izņēmums. Pat visnekompetentākais bārmenis nespētu salaist grīstē Vodka Tonic, tādēļ tas noteikti spēs apmierināt tavas vēlmes.

Svari (23.septembris – 22.oktobris) – Sangrija

Kā Svari, tu esi silts un draudzīgs arī skaidrā prātā. Sangrija atspoguļo tavu miermīlīgo attieksmi, kā arī tavu neierasto patiku pret iedzeršanu pa dienu.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X