Lai gan šķiet, ka ziema vēl neplāno atkāpties, par savu pavasara garderobi ir jāsāk domāt laicīgi. Portāls „Huffington Post” ir apkopojis savus novērojumus par to, kas būs patiesi aktuāls, tāpēc piedāvājam to aplūkot arī tev.

Satīns. Šis audums bija ļoti populārs modes skatēs, un tas nozīmē, ka satīns pavisam noteikti iekaros arī daudzu apģērba veikalu piedāvājumu.

Asimetriski svārki. Kas gan ir labāks veids, kā sveikt pavasari? Svārki, ziedu raksti, asimetrija… Lūk, kas būs modē.

Balti apavi. Šīs krāsas apavi bija modē arī rudenī un ziemā, kāpēc gan neturpināt ar to pašu? Diez vai šī tendence drīz izzudīs.

A pop of red for @pedderredofficial ❤️ #contentcreation #contentcreator

A post shared by Phoebe Soup (@phoebesoup) on

„Kitten heels”. Arī pagājušo gad šie zemā papēža apavi bija modē. Ja negribi vilkt pārāk augstus papēžus, bet gribi savam tēlam piešķirt rotaļīgumu, izvēlies šos apavus.

Bikses ar augsto jostas vietu. Garas, līdz potītei, šauras vai platas… Jebkādas bikses ar augsto jostas vietu būs modē.

Pīti apavi. Pinterest cilvēki aktīvi meklē pītas sandales un „mule” tipa apavus. Vai tas nozīmē, ka siltais laiks tuvojas?

Trencis. Klasika, kas neizzūd! Tu vari iegādāties vienu labu trenci un valkāt to katru gadu, jo katru gadu tas būs modē. P.S. Nebaidies no krāsām!

Ģeometriski auskari. Šogad modē ir lieli auskari. Ja gribi būt vēl modīgāka, izvēlies interesantas, ģeometriskas figūras.

Strīpas. No melnbaltām līdz krāsainām, no horizontālām līdz vertikālām… Jebkādas strīpas ir atļautas.

Lavanda. Pasteļtoņi pavasarī? Pavisam noteikti! Lai gan tā nav jauna tendence, konkrēti lavandas krāsa ir gan. Tas ir svaigums un sievišķība!

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?