Šī raksta varonēm ir jau „pēc 60” un viņas ir atzītas modes un stila ikonas, bez kurām neiztiek daudzi šovi un prezentācijas. Viņām seko pat daudzas jaunas sievietes, jo no viņām tiešām ir, ko mācīties!

Iris Apfel (@iris.apfel)

A post shared by Iris Apfel (@iris.apfel) on

„Firmas” brilles melnos, apaļos rāmjos, daudz aksesuāru, īss matu griezums un spilgti tērpi – Iris Apfel nav iespējams nepamanīt un viņas ieguldījumu modes pasaulē ir grūti nenovērtēt. 95 gadus vecā dizainere joprojām apmeklē daudzus modes šovus, rotā žurnālu vākus un uzlādē ar savu enerģiju apkārtējos.

Jenny Kee (@jennykeeoz)

Jenny Kee ir dizainere, kuras tērpus savā laikā bija iemīļojuši daudzi cilvēki (arī slaveni). Tiesa, pēc vīra nāves 1995.gadā Jenny nolēma pārtraukt sava zīmola darbību, taču nepārtrauca aktīvi dzīvoties sociālajos tīklos. Jenny kontam Instagram ir vairāk nekā 20 tūkstoši sekotāju!

Daphne Selfe  (@daphneselfe)

Daphne ir viena no veiksmīgākajām un populārākajām modelēm „gados”. Viņa regulāra rotājas uz žurnālu vākiem, modes zīmolu reklāmas kampaņās, kā arī aktīvi dalās ar savām karjeras gaitām savā Instagram kontā.

Tziporah Salamon (@tziporahsalamon)

Šīs sievietes neatkārtojamais stils, savienojumā ar draudzīgo un dzīvespriecīgo dabu, pārvērta viņu par modes ikonu, kuru apbrīno daudzas sievietes visā pasaulē!

Linda Rodin (@lindaandwinks)

My new iPhone case;). (With faux fur collar of course)

A post shared by Linda Rodin. (@lindaandwinks) on

Linda ir izbijusi modele, kura ir pazīstama ar savu neparasto stilu un māku lieliski miksēt aktuālās modes tendences ar klasiku. Viņas tēli ir klasiski, bet „ar odziņu”.

Beatrix Ost (@beatrixost)

Beatrix ir māksliniece un aktrise, tāpēc viņas tēls ir kaut kas patiesi interesants – gluži kā mākslas darbs, ko viņa pati radījusi. Ziedu turbāni, pārsteidzošas rotas un vīna krāsas lūpukrāsa. Sievišķīgi!

Valerie Von Sobel (@valerie_von_sobel)

couldn't get a longer feather…he wouldn't give it up… photo credit @ulikula

A post shared by Valerie Von Sobel (@valerie_von_sobel) on

Valērija ir īsta vintāža karaliene! Viņa meistarīgi apvieno senatnīgas lietas ar mūsdienu, tāpēc no viņas nav iespējams atraut aci! Viņa cilvēku vidū izceļas ar interesantām galvassegām un brillēm.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Komentāri: 2
  1. Ine 2 gadi ago

    Varbùt kàdreiz varètu pielàgot normàli valkàjamu apģèrbu. Normàlàm parastàm sievietèm, kuràm ikdienà ir arì ģimene un jàstàv pie plìts. Modè kaut kàds murgs. Bèrnus var biedèt.

  2. Axdxcxxxn 2 gadi ago

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?