17 C
Rīga
otrdien, augusts 4, 2020

Iedvesmojošs tests. Izvēlies tīkamāko krēslu un uzzini jaunumus par sevi!

 

Testi, šķiet, ir interesantākā psiholoģiskās izpētes metode – tie var pastāstīt par mums daudz ko tādu, ko mēs paši iepriekš nezinājām.

Šā testa būtība ir ļoti vienkārša – izvēlies krēslu, uz kura tu vislabprātāk sēdētu, un lasi aprakstu zemāk.

1. Tu izvēlējies “Biznesmeņa krēslu”
Tu esi spēcīgs un darbu mīlošs cilvēks. Vari visu dienu nosēdēt pie grūta un garlaicīga projekta. Esi darbaholiķis, taču atšķirībā no citiem darbaholiķiem tev ir veselīga attieksme pret darbu. Tu nekad nebaidies paust savu viedokli un esi pārliecināts par saviem spēkiem.

2. Tu izvēlējies “Garīgā skolotāja krēslu”
Tu esi mierīgs un līdzjūtīgs cilvēks. Altruists. Vari veselu dienu nosēdēt, klausoties citā cilvēkā. Tu esi labsirdīgs un cēlsirdīgs. Tavuprāt, īsts cilvēks ir tāds, kas palīdz citiem. Tieši tāds tu centies būt. Tev pa spēkam nomierināt pat pašu nemierīgāko cilvēku.

3. Tu izvēlējies “Izgudrotāja krēslu”
Tu esi enerģisks un progresīvs cilvēks. Vari visu dienu pavadīt, izstrādājot ideju. Tev patīk izaicinājumi gan darbā, gan ārpus tā. Tu esi nedaudz uzbāzīgs, taču neciet, ka kāds uzmācas tev. Mīli eksperimentēt un rūpīgi iepazīt jaunas lietas.

4. Tu izvēlējies “Kritiķa krēslu”
Tu esi smalkjūtīgs un labi audzināts cilvēks. Vari visu dienu izklaidēt viesus ar asprātīgiem jokiem. Dažkārt šķiet, ka esi snobs. Tev patīk tikai kvalitatīvas lietas. Cilvēki tevi uzskata par nedaudz iedomīgu un augstprātīgu. Dvēseles dziļumos tu sapņo, lai tev piederētu tikai vislabākās lietas pasaulē.

5.Tu izvēlējies “Psihologa krēslu”
Tu esi zinātkārs un aktīvs cilvēks, tev patīk uzdot jautājumus un rast uz tiem atbildes. Tev ir analītiskas prāta spējas. Tevi aizrauj cilvēku mijiedarbības procesi. Ārēji tu esi mierīgs, bet iekšēji tevī vārās aktīva dzīve. Tev patīk izzināt cilvēkus. Dažkārt tu pat ar nodomu izraisi cilvēkos emocijas, lai paskatītos uz viņu reakciju un izdarītu psiholoģiskus secinājumus.

6. Tu izvēlējies “Ceļotāja krēslu”
Tu esi uzņēmīgs un apņēmīgs cilvēks. Avantūrists, kam patīk jaunas lietas, vietas un cilvēki. Dažkārt tu ceļo reāli, citkārt – tikai sapņos. Ārēji tu mēdz būt nemierīgs, bet dvēseles mieru iegūsti tieši ceļojumos (reālos vai virtuālos).

7. Tu izvēlējies “Romantiķa krēslu”
Tu esi sapņains un radošs cilvēks, kas visu dienu var pavadīt pārdomās. Tev ir laba iztēle, taču bieži apmaldies savās domās. Tavā galvā grozās interesantas lietas, taču nepietiek pašdisciplīnas, lai tās pierakstītu.

8. Tu izvēlējies “Zinātnieka krēslu”
Tu esi apņēmīgs cilvēks – vari cauru dienu nosēdēt, lasot sarežģītu grāmatu. Tu pat riskē apmaldīties ideju pasaulē. Taču – jo vairāk nianšu un mīklu, jo tev interesantāk. Pirmais iespaids liecina, ka tu vispār neinteresējies par pasauli, taču patiesībā esi aizrautīgs cilvēks. Tu centies iedziļināties lietu būtībā.

9. Tu izvēlējies “Filozofa krēslu”
Tu esi jokains un jautrs cilvēks. Vari nosēdēt visu dienu vienkārši tāpat un nesākt garlaikoties un arī citiem neļaut ieslīgt garlaicībā. Pasaulē taču katru dienu notiek tik daudz kā interesanta! Pirmais iespaids liecina, ka esi ekscentrisks. Par laimi, daudzi cilvēki tavas dīvainības uzskata par pievilcīgām. Tu pastāvīgi pilnveido savu unikālo, dažkārt dīvaino skatījumu uz pasauli.

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!