-10 C
Rīga
pirmdien, janvāris 18, 2021

Apnicis vecais darbs? Maini to! Radošas profesijas, kuras var apgūt ātri un jebkurā vecumā

 

Darbs jau sen tevī neraisa pozitīvas emocijas un sagādā tikai galvassāpes? Gribas kaut ko mainīt, bet tai pat laikā šķiet, ka ir jau par vēlu sākt kaut ko jaunu? Muļķības! Apgūt jaunu profesiju var jebkurā vecumā, un tādēļ nav vajadzīgs atkal kāpt studenta kurpēs. Lūk, septiņas profesijas, kuras var apgūt diezgan ātri.

Konditors

Šī profesija ir tikpat pieprasīta kā pavāra profesija. Taču „kūciņu cepēju” skaits ir mazāks. Mācoties par konditoru, nav jāatsakās no sava pamatdarba. Sāc ar ģimenes un draugu priecēšanu, un tad, kad tavas prasmes būs pietiekami labas, vari sākt ar to pelnīt naudu!

Nagu meistars

Šī profesija prasa šādus tādus finansiālos ieguldījumus, taču noteikti tas ir tā vērts. Kura sieviete gan negribētu sev labu manikīru? Ir daudz tādu sieviešu, kas izmācās kursos un tur tas arī beidzas. Bet turpini iesākto! Pierādi sevi un kļūsti par pieprasītu nagu meistari!

Bērnu aukle

Tavi bērni ir jau izauguši, bet tevi nepamet sajūta, ka varētu parūpēties par vēl kādu bērnu? Ja vien tu zinātu, cik daudz cilvēku meklē saviem bērniem uzticamu auklīti! Un ne jau pusaudžu meiteni, kas vēlas piepelnīties. Viņiem vajag pieagušu cilvēku, kas zina, ko dara un zina, kā rīkoties ārkārtas situācijās. Apmeklē kursus, iegūsti auklītes sertifikātu un dari to, kas patīk.

Barista

Kafijas smarža, putu vieglums, eksotiski nosaukumi… Ir cilvēki, kas izvēlas kafiju baudīt, bet ir arī tādi, kas izbauda tās pagatavošanas procesu. Ja tevi interesē tieši gatavošana, tad pamēģini to pārvērst par savu peļņas avotu! Jebkurš restorāns vai kafejnīca novērtēs labu speciālistu.

Nospiest pogu uz aparāta var jebkurš, bet ne katrs spēj tasīti pārvērst par mākslas darbu. Lai kļūtu par baristu ir jāmācās un daudz jālasa. Jāprot atšķirt kafiju veidi un padarīt to ne tikai gardu, bet arī acīm tīkamu.

Florists

Šajā profesijā ir nepieciešams „radošais skats” un mīlestība pret skaisto. Ja tev tas piemīt, tad tu noteikti varētu būt laba floriste. Lai apgūtu floristikas pamatus, ilgi jāmācās nebūs. Tas, cik laba tu būsi, gan ir atkarīgs no tā, cik daudz tu esi gatava praktizēties.

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!