0.8 C
Rīga
otrdien, februāris 7, 2023

10 pazīmes, ka tu esi iemīlējusies!

Dieviete.lv
 

1. Tev patīk redzēt viņu laimīgu. Viņa laime ir tava laime, un tu esi gatava darīt visu, lai viņš tāds arī justos.

2. Tu dari kaut ko viņa labā pat tad, ja viņš to nav lūdzis. Tu nežēlojies par to, nedari to atzinības vai pateicības dēļ. Tu to dari vienkārši tāpēc, ka rūpējies par viņu.

3. Viņš ir pirmais cilvēks, ar kuru vēlies dalīties it visā. Lai kas arī tavā dzīvē notiktu, pat visvienkāršākās un nenozīmīgākās lietas, viņš ir pirmais, kuram par to visu vēlies pastāstīt. Tu tikko uz ielas ieraudzīji kādu slavenību? Vai arī tev nupat uzkakāja balodis? Sajūsmināta vai dusmās tu vienalga paņem rokās telefonu un zvani tieši viņam.

4. Tu augstu vērtē viņa padomu. Ja viņš tev kaut ko iesaka, tad tu ne tikai vienkārši ieklausies, bet visticamāk rīkosies tieši tā, kā viņš ir teicis.

5. Viņa viedoklis tev ir ļoti svarīgs, un tu gribi tam atbilst: sākot ar apģērba izvēli un beidzot ar mīļākās mūzikas izvēli.

6. Tu iedomājies savu nākotni kopā ar viņu. Tam nav saistība ar banālo: “Un kā izskatīsies mūsu bērni?”. Vienkārši būvējot plānus nākotnē, tu domā par viņu: pārcelties uz citu pilsētu? Un kā gan es viņu satikšu? Vai arī: uz kurieni mēs abi kopā varētu aizbraukt nākamajā gadā?

7. Tev patīk viņa labā kaut ko darīt. Tas sagādā tev baudu.

8. Tev sāp tad, kad viņam sāp. Viņa laime ir arī tava laime, un viņa sāpe ir arī tava sāpe. Jūs burtiski esat kā telepātiskie dvīņi, kas pārdzīvo viens otra sajūtas.

9. Tu viņam stāsti par to, ko nezin neviens cits. Tu dari to tāpēc, ka uzticies viņam. Tu zini, ka viņš nevienam par to nestāstīs, bet gan novērtēs tavu uzticību.

10. Tu vienmēr vēli viņam tikai to labāko, pat, ja viņš tevi sāpinājis. Tu vēlies, lai viņš būtu laimīgs pat tad, ja jums nekas nesanāca.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Sveicināti ne vienmēr novelu tur mainīgām. tiem kas mani ir sāpinājuši. Bet ir tā ka vienalga ja nesam kopā joprojām viņu milešu kaut tas sāp. Jo ir mani sapinajis. Bet vienmēr ir otra un trešā iespēja atgūt to ko tu mili.

  2. Ja es viņu joprojām mīlu . bet nezinu kāpēc tā ir . jo to mīlestību nevar vairāk atgūt. Bet vienmēr atceros tos laikus kad bijām kopā. Tas bija loti sakaisti . brīži pavadīto laiku kopā. Mes vienu otru milejam jo mums ir 2 kopīgi bērni. Bet tas ir ļoti skumji kad nevaram audzināt kopā bērnus.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here