Tas var būt bīstami. Problēma sākas tad, kad tavas jūtas aizmiglo tavu saprāta balsi; kad tu klausi savai sirdij, nevis veselajam saprātam.

Piemēram, Keita un Džeks kļuva nešķirami jau pēc pirmā randiņa. Viņi daudz laika pavadīja kopā, un jau pēc pāris mēnešiem viņa pārvācās pie viņa. Kad viņi nebija kopā, viņš regulāri viņai rakstīja, atstāja ziņas un visādi citādi “peldināja” uzmanībā.

No sākuma tas bija patīkami, bet pēc tam kļuva par traku. Džeks negaidīti nāca pie Keitas uz darbu, uz tikšanos ar viņas draudzenēm vai pie vecākiem. Kad viņi nepavadīja laiku kopā, Džeks “bombardēja” Keitu ar ziņām un zvaniem. Pat, ja viņš zināja atbildi, viņš tāpat jautāja, kur viņa iet un ar ko.

Vēl viņš bija greizsirdīgs pret visiem viņas draugiem un kolēģiem, vienmēr atrodot iemeslu “piekasīties”. Viņš sāka dusmoties un apvainoties, kad viņa tikās ar draugiem, un nomierinājās tikai tad, kad Keita atcēla plānus, lai paliktu kopā ar viņu. Kad Keita gribēja šķirties, Džeks teica, ka tas nenotiks, citādi viņš izdarīs pašnāvību… Kaut kur dzirdēts stāsts?

Lūk, sešas pazīmes, kas liecina, ka vīrietis ir nevis iemīlējies, bet gan vienkārši apsēsts:

  1. Viņš tev velta visu savu laiku un uzmanību.
  2. Viņš pieprasa, lai visu savu laiku tu pavadītu ar viņu.
  3. Tevis dēļ viņš ignorē svarīgus savas dzīves notikumus (darbu, vecāku apciemojumu, tikšanos ar draugiem utt.).
  4. Viņš ir greizsirdīgs pret katru cilvēku vai nodarbi, kas novērš tavu uzmanību no viņa.
  5. Viņš tevi izseko un pārbauda, kad jūs neesat kopā.
  6. Viņš ignorē tavu fizisko privāto telpu, lai citiem parādītu to, ka tu viņam piederi.

Apsēsta mīlestība sakas ar spēcīgām emocijām, uzmanības apliecinājumiem un komplimentiem. Pēc tam tā pārvēršas par neveselīgu apsēstību.

Ja šo apsēstību paņem malā, tad zem tās var redzēt par sevi nepārliecinātu cilvēku, kurš savu pašvērtējumu balsta uz jūsu attiecībām, tavas uzmanības un uzticības.

Iespējams, ka tās ir viņa bijušo attiecību sekas. Viņš domā, ka, ja varēs tevi kontrolēt, tad nevarēs pazaudēt. Ja cilvēks tev ir tiešām svarīgs, tad var mēģināt viņam palīdzēt. Bet, ja viņš pats nevēlēsies mainīties, tad tādām attiecībām nav nākotnes. Vismaz pozitīvas noteikti, nē.

 

Avots: Soulpost.ru

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?