Mūžīgu mīlestību nevar atrast. Var atrast vienkāršu mīlestību, bet pēc tam strādāt un pūlēties, lai to saglabātu. Attiecības ir labas ne jau tāpēc, ka tā ir lemts, bet tāpēc, ka divi cilvēki ir pieņēmuši lēmumu pielikt pūles. Un, ja jums ir daudz kopīga, to izdarīt būs daudz vieglāk.

Jums ir līdzīga humora izjūta. Spēja pasmieties kopā ar savu partneri ir viena no galvenajām attiecību ilgdzīvošanas prasībām. Uzvesties muļķīgi, pasmieties par sevi, it visā atrast pozitīvo – lūk, tas ir labu attiecību pamats.

Jūs interesējaties viens par otru. Labi, ja pārim ir kopīgas intereses. Vēl labāk, kad jūs no sirds interesējaties par otra hobijiem un nepārstājat uzzināt kaut ko jaunu.

Jums ir līdzīgs skats par nākotni. Ja tu patiesi esi ar savu cilvēku, jums ir jābūt līdzīgiem uzskatiem par svarīgiem dzīves notikumiem un lēmumiem – par kāzām, mājokli, ģimeni un bērniem.

Jūsu domas par finansēm sakrīt. Nav nekas traks, ka tev patīk vairāk tērēt, bet partnerim – ekonomēt. Galvenais, lai jūs atklāti varētu par to izrunāties, apspriest jūsu budžetu un rast kompromisus.

Jums ir viena vai vairākas kopīgas mīlestības valodas. Ja tu nezināji, pastāv 5 mīlestības valodas: kvalitatīvs laiks, mīlestības vārdi, fiziskie pieskārieni, labie darbi un dāvanu saņemšana. Tās parāda to, kā mēs vēlamies, lai mūs mīlētu. Ja jums ir vienāda mīlestības valoda, tad tu sapratīsi, ko vēlas partneris un kā viņam to pasniegt.

Jums ir vienādas dzīves vērtības. Reliģija, politika, citi dzīves principi. Jūsu viedoklis šajos jautājumos, protams, var nedaudz atšķirties, bet jums vismaz ir jāciena otra viedoklis un jāprot rast kompromisi. Citādi nekas labs attiecībās nesanāks.

Jūs varat būt jūs paši. Kad tu satiec savu cilvēku, tu jūti, ka ar viņu vari būt tu pati, ka viņš pieņem tevi tādu, kāda tu esi, un tas sniedz pilna komforta un uzticības sajūtu.

Jūs esat gatavi pieņemt savas kļūdas. Neviens nav ideāls. Arī jūsu attiecībās būs strīdi. Galvenais ir prast atzīt savas kļūdas un problēmas risināt konstruktīvi.

 

Avots: Soulpost.ru

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?