Tiekoties ar kādu pirmo reizi, gribas atstāt pašu labāko iespaidu. Tieši tāpēc abi partneri noteikti kaut ko noklusēs vai pamānīsies. Lūk, ko nozīmē dažas vīriešu frāzes:

“Parast es ēdu veselīgi, bet šoreiz gribējās burgeri” – Visticamāk tā nav. Viņš vienkārši grib tevi pārliecināt par to, ka tas ir tikai viens izņēmums.

“Jā, “Sekss un lielpilsēta” es arī esmu skatījies” – Maz ir tādu vīriešu, kas patiesi ir seriālu skatījušies. Bet viņš noteikti grib rast ar tevi vairāk saskarsmes punktu.

“Es nekad šeit neesmu bijis” – Tikai pavadīju šeit pirmo randiņu ar savu bijušo. Bet tas bija sen…

“Es esmu izdzēris tikai vienu glāzi” – Šeit, jā. Bet tas, ka sir izdzerts mājās, neskaitās.

“Tev ir jānoskatās šī filma, tūlīt pat!” – Jā, var arī paskatīties. Bet patiesībā viņš vēlas, lai tu divas stundas pasēdi viņam blakus.

“Man nav auksti” – Ir auksti! Pat ļoti! Bet viņam taču ir jāizskatās kā varonim, kurš glābj sievieti no aukstuma ar savas jakas palīdzību.

“Visa mana ģimene ir lieliski cilvēki” – Tā domā viņš…

“Manas pēdējās nopietnās attiecības beidzās pirms gada” – Vai pirms nedēļas. Bet tev tas nav jāzina.

“Es samaksāšu” – Sirds dziļumos viņš gan vēlas, kaut varētu sadalīt maksājumu.

“Darbā viss ir labi” – Neviens normāls cilvēks neapspriedīs darbu pirmajā randiņā. Viņam laikam ir garlaicīgi un nav vairs par ko runāt.

“Brīvdienās es būšu aizņemts” – Šeit ir vairāki varianti: a) viņš tā saka, lai tu domātu, ka viņš ir ļoti aizņemts cilvēks; b) tu viņu neinteresē un viņš nezina, kā to pateikt; c) lai tu nedomātu, ka viņam nav draugu.

 

Avots: Cosmo.ru

Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?