Jolanta ir jauna, iedvesmojoša sieviete, kas savu mīļoto ārzemnieku Ēriku satiku kādā vasaras vakarā Vecrīgā.. Abu mīlestība uzplauka tik ātri, ka Jolanta jau pēc mēneša pārvācās uz dzīvi Francijā. 2016. gada martā abi sagaidīja savu pirmdzimto – meitiņu vārdā Anya. Pēc 5 mēnešiem Jolanta uzzināja, ka ir stāvoklī.. taču šoreiz gaidāmi dvīņi.. meitenītes – Mia un Luna.

Jolanta un Ēriks šajā pavasarī viens otram teica  jāvārdu. Nesen ģimenei pievienojās suņu meitene Winona. Īsta ģimenes idille, vai ne!?

Kā savā interneta dienasgrāmatā raksta Jolanta, šis nebūs stāsts par kārtējo ģimenīti, par to, kādas ir viņu maltītes un kādu apģērbu valkā mazās princeses. Jolanta dalās savas un meiteņu dzīves epizodēs, kurās neko neslēpj un nepiepušķo.. Tas ir godīgs un reāls stāsts par 3 meitenēm, kas dzimušas vienā gadā, stāsts par jaunu meiteni, kas agri kļuva par daudzbērnu mammu, stāsts par to, kā latviešu meitenei, kurai tik ļoti garšo diļļu čipsi, audzināt meitenes bilingvuālā ģimenē ārpus Latvijas.

Jolanta iedvesmo un iedrošina. Viņa nebaidās ceļot kopā vai doties uz pludmali, līdzi ņemot 3 meitas un suņu meiteni. Vienvārdsakot – baudiet!

Vairāk nekā 76 tūkstoši cilvēku seko ģimenes Instagram kontam. Ja arī jūs vēlaties iepazīties ar Jolantu un viņas burvīgo ģimeni, tad virtuāli viņas var atrast šeit! Viņu blogs:  un facebook konts.

 

Autors: Dieviete.lv

 

 
1 Comment
  1. Evcis 2 gadi ago

    Iedvesmojošs? Kas ir iedvesmojoši, ka satika Vecrīgā vīru, ka piedzima meita, pēc pievienot mēnešiem vēl divas? Anya Mia un Luna latviešu mammai Jolantai!?

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?