7 C
Rīga
trešdien, oktobris 28, 2020

5 mīti par to, kas vīriešus piesaista sievietē!

 

 

Izaicinošs apģērbs

Lai pievērstu vīrieša uzmanību, sievietes bieži vien izvēlas izaicinošu apģērbu: dziļi dekoltē, mini svārki, spilgtas krāsas un apspīlētas kleitas.

Fakts: Ja tu gribi ne tikai radīt iespaidīgu pirmo iespaidu, bet arī satikt savu sapņu vīrieti, tev ir jābūt elegantai. Atstāj vīrietim kādu noslēpumu, un izcel savā ķermenī labāko, kas tev ir. Bet tikai vienu ķermeņa daļu, nevis visas!

Modeles āriene

Šis ir mīts, kura dēļ miljoniem sieviešu pasaulē moka sevi ar stingrām diētām un ļaujas plastiskām operācijām. Kad sieviete vēlas būt perfekta, viņa zaudē savu veselo saprātu un mēģina kļūt par kādu, kas viņa nav. Viņa zaudē sevi.

Fakts: Skaista āriene, protams, ir viena no pirmajām lietām, ko vīrietis sievietē novērtē. Viņiem patīk skaisti mati, mirdzoša sejas āda, laba stila izjūta… Vīriešiem patīk sievietes, kas zina, kā par sevi rūpēties, kā izcelt savu skaistumu un personību. Viņiem ir svarīgi, lai sieviete ir viņa pati, nevis kādas citas kopija.

Satriecoša seksuālā dzīve

Ļoti izplatīts mīts ir par to, ka laimīgas attiecībās ir tikai tās sievietes, kuras gultā ir seksa dievietes un kuras zina visus labākos seksa trikus.

Fakts: Seksuālā saderība attiecībās ir ļoti svarīga. Taču tai nav liela sakara ar laimīgu ikdienu. Tāpat tev nav jābūt trakulīgai un ar vēlmi izmēģināt visu kamasutru. Pietiks ar to, ka būsi mīloša un baudīsi mīlēšanās procesu ar savu vīrieti.

Stulba uzvedība

Dažas sievietes uzskata, ka vīriešiem nepatīk gudras sievietes, tāpēc viņas uzmanību mēģina pievērst, uzvedoties muļķīgi un neveikli.

Fakts: Kalifornijas Štata Universitē veiktais pētījums uzrādīja to, ka sievietes, kas tēlo muļķītes, vīriešiem patīk tikai tāpēc, ka viņas ir brīvāk pieejamas (tieši seksam). Vīriešiem, kuri vēlas veidot nopietnas attiecības, interesē gudras sievietes.

Pārlieku izteiksmīgs grims

Ir sievietes, kas uzskata – jo spilgtāks un izteiksmīgāks ir grims, jo pievilcīgāka viņa ir vīriešu acīs. Tā nav!

Fakts: Ir veikti daudzi pētījumi, kuros vīriešiem un sievietēm tika lūgts apskatīt sieviešu fotogrāfijas. Dažās sievietēm bija uzklāta liela grima kārta, citās – gandrīz nemaz. Lielākā daļa vīriešu un sieviešu atzīst, ka sievietes izskatās labāk tad, ja ir dabiskas.

Autors: Dieviete.lv

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!