15 C
Rīga
sestdien, septembris 23, 2023

4 iemesli, kuru dēļ mēdzam pārtraukt komunikāciju ar labākajām draudzenēm!

Dieviete.lv
 

Mēs visi to kādreiz esam dzirdējuši. Bet, kad mēs pieaugam, sākam arī saprast, ka tā ir patiecība. Attālināšanās un atsvešināšanās process ne vienmēr notiek „dabiskā ceļā”. Tam var būt daudz iemeslu. Portāls „Flytothesky” piedāvā četrus.

Cilvēki mainās

Ņemot vērā, ka mēs kļūstam vecāki, viss mainās: mēs attīstāmies un maināmies vai nu uz labo, vai nu uz slikto pusi. Pakāpeniski mēs sākam draudzēties ar cilvēkiem, kuri mūsu dzīvei dāvā lielāku jēgu. Pēc tam mēs pieaugam un saprotam, ka cilvēki, kuri ir bijuši mums apkārt, nesniedz nekādu labumu un ieguldījumu attiecībās. Tas arī ir grūtākais veids, kā zaudēt draugus, jo šādā gadījumā neviens nav vainīgs. Atnāk sapratne, ka gan mēs, gan mūsu draugi, esam atšķirīgi cilvēki ar atšķirīgiem dzīves ceļiem.

Tu tērē pārāk daudz laika

Strīdi ar draugiem skolā patiesi ir muļķīgi, jo pēc kāda laika jums tāpat ir daudz laika jāpavada vienā telpā un jūs salabstat. Pēc tam, kad mācības beidzas un jūs pārejat pieaugušo dzīvē, saproti, ka tev vairs nav jākomunicē ar kādu, ar ko nevēlies. Tad pienāk laiks, un tu saproti, ka ir pagājuši daži mēneši vai pat gadi, tāpēc ir jau par vēlu nožēlot aizgājušo draudzību. Šajā brīdī atvainošanās un sevis mainīšanai kāda dēļ nav nekādas jēgas.

„Tavs’’ cilvēks nekur neliksies. Ja tu zaudēji draugu muļķīga iemesla dēļ, tas nozīmē, ka viņš nebija tavs cilvēks.

Tavi mērķi/ uzskati mainās

Jūsu draudzība kādreiz bija par regulārām ballītēm, bet tagad tavs mērķis ir veiksmīga biznesa radīšana, sevis pilnveidošana, ģimenes veidošana. Draugi satraucas par to, ka tavi dzīves mērķi un prioritātes ir mainījušās, un sāk ar tevi retāk kontaktēties. Vai ir vērts par to pārdzīvot? Nē, ja vien tu neesi gatava atteikties no saviem mērķiem.

Tu sāc ar kādu tikties

Tu iesaisties romantiskās attiecībās. Jā, tu zaudē visus draugus, kuri bija līdzās, kad tu vēl nebiji sastapusi savu partneri. Draudzībai ir tendence nonākt riska zonā, kad viena no iesaistītajām pusēm uzsāk ar kādu attiecības. Draugi sāk apvainoties, jo izjūt greizsirdību un domā, ka „trešais” cilvēks atņem jūsu kopīgo laiku. Taču tur neko īsti nevar darīt. Ir jāsaprot, ka īsts draugs nestāsies tavu attiecību ceļā un neliks izvēlēties.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Labs raksts….draugus kas tev apjart nozog laiks..straujais dzives ritms un laika trukums..atalums..ja zud kontakti un ijkdienas sasjarsme tad nav vairs par ko runat.ko apspriest..ka tev iet….labi….un varbut pat reizem nepasakam cau..un esi varbut tik noguris vai aiznemts ka tev nemaz negribas ne runat ne draugoties

  2. Ari draudzenes nav idealas ar tam var ari sastrideties..varbut mainas uzskati vertibas.jao nav nekaa vairs kopiga

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here