4 C
Rīga
ceturtdien, februāris 22, 2024

5 ieradumi, kuri traucē romantisku attiecību attīstībai

Dieviete.lv
 

Vīrieši pievērš uzmanību detaļām, kas var būt nozīmīgas attiecību attīstībā. Pat ja sieviete ir ārēji pievilcīga, daži viņas ieradumi varētu kavēt attiecību veidošanos. Vīrieši ne tikai analizē sievietes uzvedību, bet arī reaģē uz to. Kādi konkrēti ieradumi viņus var atbaidīt?

1. Ieradums kritizēt vīrieti ir nevēlams. Katram cilvēkam ir savas nepilnības, un nav ideāla cilvēka. Tomēr, ja esi izlēmusi attiecību labad saņemties ar konkrētu vīrieti, vēlams izvairīties no negatīviem komentāriem… Nevienam attiecību sākumā nebūs saistoši dzirdēt sliktu par sevi, un tāpēc labāk ir atturēties no kritiskiem izteicieniem!

2. Ieradums dalīties ar saviem iepriekšējo attiecību stāstiem. Vīrieši bieži neizjūt prieku, dzirdot par sievietes iepriekšējiem partneriem. Viņi vēlas uzzināt par pašu sievieti un pastāstīt par sevi, nevis klausīties par iepriekšējo attiecību neveiksmēm vai negatīvajām pieredzēm. Tāpēc ir vēlams atstāt bijušo attiecību stāstus pie sevis.

3. Ieradums nemitīgi runāt var būt kaitinošs. Kā vīrieši mēdz teikt, “Sieviešu runāšana var atgādināt urbjmašīnas troksni.” Ja ir tendence pastāvīgi runāt, būtu gudrāk nedaudz rimties. Dažreiz klusums var būt vairāk pievilcīgāks par nevaldāmu vārdu plūsmu.

4. Ieradums negatīvi paust savas fiziskās vai materiālās īpašības var atbaidīt vīrieti. Piemēram, izteicieni kā “Mani ir tik mazas krūtis” vai “Man ir tik neglītas kājas” var izveidot negatīvu priekšstatu par sievieti. Cilvēkiem vajag būt pārliecinātam un lepoties ar sevi, lai attiecības varētu attīstīties pozitīvā virzienā!

5. Ieradums bieži pieminēt draudzenes vai citu cilvēku domas var izraisīt neērtības sajūtu. Ja sieviete daudz stāsta par citiem cilvēkiem, tad vīrietim var rasties viedoklis, ka izredzētā pārāk daudz ietekmējas no apkārtējo viedokļa.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here