-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Kas nogalina mīlestību?

 

bedigaMīlestība ir mūžīga – tas tiek runāts jau kopš neatmināmiem laikiem. Ar mīlestības jēdzienu saprotam augstāko svētlaimi, saulainu dzīvi un maksimāli stabilizētas attiecības ģimenē.  Tomēr mēdz notikt lietas, kas visu sagrauj, un attiecības var nonākt uz šķiršanās sliekšņa. Kas notiek?

 

  •  Partnera nedraudzēšanās ar otras puses ģimeni. Katra “pusīte” augusi savā ģimenē ar savām tradīcijām, ieradumiem un vērtību skalu. Citā ģimenē tas viss ir citādi. Kad satiekas abas “pusītes”, tad otras ģimenes piegājieni partnerim nav pieņemami. Nav sapratnes, nav vēlme meklēt kompromisus. Gadās, vīra vecāki nepieņem sievas dzīvesveidu. Šis ir viens no iemesliem, kādēļ var izirt attiecības.
 
  • Forsēšana – gribas visu ātri un uzreiz. Un tā visu laiku. Bet, kas ātri nāk, tas ātri arī aiziet. Tas attiecas ne tikai uz naudu, bet arī uz attiecībām. Kad viss ātri ir izbaudīts, iestājas tukšums un rutīna. Sākam lietas darīt kā pēc pulksteņa. Attiecību dzirkstelīte pazudusi. Nereti gadās, ka dzirkstelīti meklē “pa kreisi”.
 
  • Krāpšana. Tas ir lielākais iemesls, kādēļ izjūk attiecības. Bet tas nav iemesls tikai otru nosodīt, tas ir iemesls, kādēļ paskatīties arī uz sevi. Rutīna, neieinteresētība vai pat atkarības, arī tas var būt par iemeslu otram laimi meklēt citur.
 
  • Atkarības. Alkoholisms, narkomānija, datorspēļu trakums vai kādas citas tieksmes agri vai vēlu sāks traucēt. Ar atkarībām slimiem cilvēkiem vienmēr būs problēmas ģimenē.
 
  • Dzīves stresi. Nav naudas, priekšnieks laikā algu nemaksā, klienti atsakās no pakalpojumiem, kaimiņi dzer un trokšņo, radi nekādi, utt.  Ja nav atrasts līdzeklis, kā pret stresu cīnīties vai nolīdzināt to, problēmas attiecībās ir gandrīz neizbēgamas.
 
  • Darba specifika. Kuģa kapteinis, strādnieks citā valstī, tālbraucējs, pilots vai citas profesijas pārstāvis, kas maz laika pavada mājās, kā rezultātā ģimenē ir tukšums. Vienai būt ir pārbaudījums, kuru ne visas iztur. 
 
  • Uzspēlēta vēlme pēc neatkarības. Kad “otrā puse” gandrīz ir kā traucēklis. 
 
  • Pagātne, kas negrib atkāpties. It sevišķi, ja attiecības nav pirmās mūžā. Nelaikā izmests teiciens: “mans bijušais gan to prata…” var būt jauns sākums plaisai attiecībās, kas galu galā var novest pie šķiršanās. 
 
  • Dzīves mērķu atšķirības. “Es gribu būt zvaigzne, bet viņš grib būt celtnieks”. It kā jau visas profesijas, dzīvesziņas ir labas un vajadzīgas, tomēr ir jāsaskaņojas kopējo mērķu izvēlē. Ja darba režīms ir nesaskaņots un kā šķēres griež otra dzīvi, tad ir savstarpēji jāparunājas un jārod kāds risinājums. 
 
Visas problēmas ir risināmas, un patiesai mīlestībai nav šķēršļu.
 
Avots: lady.ru
 

2 KOMENTĀRI

  1. ne gluži mīlestību, bet vēlmi apmeklēt jūsu lapu, tišām nogalina uzbāzīga, liela un neaizverama picas banera publicēšana virs raksta

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here