-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

6 lietas ko atļaut vīrietim gultā

 

paris-jurnieki

Vīrietis ir mednieks un sieviete medījums. Vīrietis iegūst sievieti. Vai arī rotaļas laikā ļaujas sievietei. Nezin, kāpēc sievietes aizmirst par to.

Visi vīrieši grib izskatīties sievietes acīs vīrišķīgāki nekā patiesībā ir. Daudzi no viņiem apmeklē trenažieru zāli, audzē ūsas un bārdu. Citi smēķē cigārus un pīpes. Jahtas, golfs un moči. Tas taču nav tā pat vien. Vīrieši arī grib patikt sievietēm. Un vīrietis grib arī justies kā vīrietis, kā uzvarētājs. Attiecīgi, sievietei jābūt pakļāvīgai, maigai arī pirms iesaistieties mīlas rotaļās. Sievietei jāzina sešas lietas lai vīrietis iekārotu tieši viņu.

Pirmā, neizģērbieties pati , bet ļaujiet to darīt vīrietim. Viņš pats noteiks apģērba gabalu skaitu.

Otrā, ļaujiet vīrietim runāt, izteikt komplimentus, paklusējiet. Baudiet ar ausīm.

Trešā, atļaujiet viņam ilgu priekšspēli. Viņš nosaka vakara gaitu.

Lasi arī:

Sekss, kas vienmēr beidzas ar orgasmu

Kā taisīt kunilingu. Pilnīgi atklāti apķērīgiem puišiem.

Minets – 10 padomi, kā apmierināt vīrieti (18+)

Ceturtā, atļaujiet skatīties porno filmas. Skatieties tās kopā. No tā iegūsiet tikai jūs abi.

Piektā, atļaujiet viņam fantazēt un iesaistieties rotaļās.

Sestā, atļaujiet viņa dievišķās sēklas ejakulāciju, kur viņš vēlas. Uz vēderiņa vai muguriņas. Protams, nekaitējot savai veselībai. Tā, vīrietis izrāda savu varenību pār sievieti. Viņš ir dzimtas turpinātājs. Vadonis, Karalis.

Sievietes dažreiz pieļauj kļūdas, jo aizliedz lietas, kas vīrietim ir ļoti svarīgas, tādēļ vajag rast iespēju ar savu partneri maksimāli runāt par to, kas interesē tieši konkrēto vīrieti. Neaizliegt viņam mīlēt un būt mīlētam. Galvenais un svarīgākais ir just viņa nozīmīgumu un vīrišķību. To var sniegt sieviete, pateicoties savai gudrībai un šarmam.

 

Avots : baltengelis.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here