paris-jura

Lai kā arī mēs censtos būt neatkarīgi un pašpietiekami, atklāti sakot, cilvēks nevar būt pavisam viens. Laiks iet, un mēs kļūstam pieauguši, mākam paši pieņemt lēmumus, un, šķiet, mums nevajag nevienu citu. Taču tas tā nav. Mums nepieciešams, lai mūsu liktenī noteikti būtu kāds īpašs cilvēks, kas dalītos ar mums ne tikai laimes brīžos, bet sniegtu arī atbalstu grūtos posmos.

Kā uzzināt, vai cilvēks, ko esam izvēlējušies par savu otro pusīti, būs atbalsts? Kā saprast, vai viņš nenodos? Patiess stipras mīlestības pierādījums nepavisam nav mīlas lirika aiz loga vai atzīšanās mīlestībā uz asfalta. Patiesas jūtas apliecina cilvēka gatavība uzņemties daļu jūsu problēmu un aizsargāt no dzīves nebūšanām. Lūk, galvenās psiholoģiskās pazīmes, kuras sajūtot, jūs varat nešaubīties – esat izdarījis/usi pareizo izvēli.

1. Jūsu izredzētais/tā vienmēr ir blakus, ja jums nepieciešams atbalsts
Tas ir tieši tas, kas raksturīgs mīlošam partnerim. Viņš neuzskata, ka jūsu problēmas viņu absolūti neskar. Šāds cilvēks neteiks: “Tu taču esi pieaugusi meitene, pati zini, ko darīt” vai “Kas tu esi par vīrieti, ja tev tas nav pa spēkam”. Nav izslēgts, ka mēs patstāvīgi atrisināsim savas problēmas, lieta ir pavisam cita. Dažkārt vienkārši nepieciešams zināt, ka mums ir uzticama aizmugure.

2. Viņš/a necenšas pārveidot jūs pēc sava ģīmja un līdzības
Patiesi mīlošs partneris nemēģinās no savas otrās pusītes izveidot sev ērtu lelli. Tā ir necieņas pret personību un egoisma pazīme. Ja mīlošam cilvēkam kaut kas neapmierina partnerī, viņš par to paziņos atklāti un mierīgi. Tieši ar dialoga un kompromisu palīdzību var sasniegt harmoniju attiecībās.

3. Viņš/a ir uzmanīgs pret sīkumiem
Jūsu partnerim nav vienalga, kādiem ēdieniem jūs dodat priekšroku, pat ja jūsu gaumes atšķiras. Viņš/a atceras, cik daudz cukura likt jūsu tējas tasītē. Viņš/a vienmēr pavaicās jūsu viedokli, ja nepieciešams atrisināt kopēju ģimenes jautājumu. Nav nekas briesmīgs, ja viņš/a aizmirst, kad ir dzimšanas diena jūsu sunītim vai pirmā skūpsta datumu. Daudz svarīgāk, ka viņš/a ciena jūs kā personību un sadzīvē izrāda šīs rūpes.

4. Viņš/a ir gudrs
Runa nav par erudīciju vai augstu intelektu (lai gan tas nav mazsvarīgi). Ja cilvēks ir spējīgs domāt analītiski, pieļaut, ka viņam nav taisnība un prot to atzīt – viņš ir gudrs. Domāšanas elastīgums pārim sniedz iespēju izveidot patiešām laimīgas attiecības ģimenē.

5. Viņš/a pozitīvi ietekmē jūsu pašvērtējumu
Attiecības, kurās viens partneris pašapliecinās uz otra rēķina ir psiholoģisks sadomazohisms. Tirāna un upura pozīcijas, kā pierādījuši psihologi, partneri zemapziņā izvēlas labprātīgi. Katram no viņiem ir slēpts izdevīgums spēlēt to vai citu lomu. Harmoniskā pārī apspiešanai nav vietas. Patiesi mīloši cilvēki viens otru papildina, apbrīno viens otru un iedvesmo uz garīgu izaugsmi. Katram no partneriem ir patīkami, ka viņš ir blakus tieši šim cilvēkam. Tādējādi pāra pašvērtējums ir atbilstošā līmenī, un to redz apkārtējie.

6. Jūsu problēmas viņš/a uzskata par savējām
Viņam nevajag lūgties palīdzību, Viņš/a to sniegs bez mazākās vilcināšanās. Ja jūs esat patiesi mīloša sieviete, jūsu partneris – tas ir jūsu varonis. Jūsu labā viņš gāzīs kalnus. Pārī, kurā cilvēki mīl viens otru, sieva tic vīram, bet viņš savukārt pierāda, ka viņa to nedara velti.

7. Viņš/a neizsmej jūs
Mēs visi esam dzīvi cilvēki, Katrs pieļauj kļūdas. Taču partneris brīnišķīgi zina, ko maksā katra jūsu kļūda. Tāpēc mīlošam partnerim pat galvā neienāk doma “sist guļošo”. Viņš/a nekad neuzdrošināsies pazemot tuvu cilvēku ar savu nevērību vai atgrūst viņu kaut kādas pieļautas muļķības dēļ. Šādi sīkumi vispār viņu neskar, jo viņš/a taču mīl jūs ar visiem jūsu trūkumiem.

8. Viņš/a zina jūsu vājās vietas, taču nekad to neizmanto
Kā zināms, mūs visvieglāk var ievainot tieši vistuvākie cilvēki. Viņu nodarītās sāpes ir visspēcīgākās. Mīlošs cilvēks nekad neļaus sev izmantot garīgo tuvību, lai dotu triecienu. Bet ja viņš/a neviļus jūs ievaino, tad noteikti izdarīs visu, lai nolīdzinātu savu vainu. Šīs ir mīloša cilvēka rakstura iezīmes – pats dārgākais, kas var būt dzīvē. Vērts norādīt, ka ar tām jābūt apveltītiem abiem partneriem. Jo ģimenes attiecības vienmēr ir divpusējas. Ja partneriem piemīt patiesas mīlestības māksla, viņu laulība būs stipra un nesagraujama. Viņi nodzīvos laimīgu kopdzīvi un kļūs par dzīvu piemēru citiem.

 

lalv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?