9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

6 paņēmieni, lai gūtu sirdsmieru un iemācītos piedot

Dieviete.lv
 

Nekad neko nenožēlo! Visam, kas notika tavā dzīvē bija iemesls, pieņem kļūdas un turpini dzīvot. Šajā rakstā atradīsi 6 efektīvus paņēmienus, lai gūtu sirdsmieru un iemācītos piedot kļūdas.

1. Nejaucies svešās darīšanās

Liela daļa cilvēku sev rada problēmas tāpēc, ka pārāk bieži jaucas citu cilvēku darīšanās. Mēs to darām tāpēc, jo domājam, ka tieši mūsu rīcība ir pareiza un loģiska. Rezultātā mēs kritizējam tos, kas mums nepiekrīt, un vēl mēģinām viņus nostādīt uz pareizā dzīves ceļa. Tev ir jāsaprot, ka divi cilvēki nedomās vienādi, nepieļaus vienādas kļūdas, un nemeklēs vienādus risinājumus. Neraizējies tik daudz par citiem. Labāk rūpējies par sevi!

2. Mācies piedot un aizmirst

Šis ir efektīvākais sirdsmiera iegūšanas paņēmiens. Mēs bieži vien sevī turām negatīvās emocijas un domas, kuras mūsos kāds cits ir radījis. Mēs aizmirstam, ka „sitiens” tika izdarīts tikai vienreiz, bet mēs turpinām par to domāt visu laiku. Tas noved pie tā, ka viena un tā pati brūce tiek bakstīta atkal un atkal. Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu negatīvām domām. Piedod un dodies tālāk.

3. Aizmirsti par skaudību

Visi mēs zinām, ka skaudība traucē mūsu sirdsmieru. Mēs zinām, ka strādājam cītīgāk par kolēģiem, bet algas pielikumu saņem viņi, nevis tu. Vai tas būtu iemesls skaudībai? Nē. Atceries, ka katram no mums dzīvē ir savs ceļš. Vienam panākumi nāk ātrāk, otram – lēnāk.

4. Vēlies izmainīt pasauli? Sāc ar sevi

Necenties vienatnē izmainīt visu apkārtējo pasauli, jo diez vai tev tas izdosies. Varbūt labāk ir mainīt sevi? Tad pat visnepatīkamākā atmosfēra kļūs tev pieņemama un harmoniska. Samierinies ar to, ko nevar izmainīt.

Katru dienu mēs sastopamies ar nepilnībām un neērtībām, slimībām un nelaimes gadījumiem, kurus mēs nespējam kontrolēt. Mums tas viss ir jāmācās pieņemt. Tici sev, un kļūsti pacietīgāka, spēcīgāka un valdonīgāka.

5. „Nekod vairāk, kā vari norīt”

Bieži vien mēs uzņemamies vairāk pienākumu, nekā spējam izpildīt. Kāpēc mēs to darām? Lai apmierinātu savu ego. Izbrīvē laiku, ko veltīt sev. Nodarbojies ar sevis analizēšanu un meditāciju. Tas palīdzēs sakārtot domas un koncentrēties tam, kas ir patiesi svarīgs.

6. Neminstinies un nenožēlo

Nevajag tērēt savu laiku tādām domām, kā „Man tas būtu jādara? Varbūt nevajag?” Domājot var paiet dienas, nedēļas, pat gadi… Vai tas maz ir vajadzīgs? Visu nevar līdz sīkākajai detaļai izplānot un izskaitļot. Ja tev kaut kas neizdosies, tas nebūs nekas traks. Tu vienēr vari mācīties no kļūdām un gūt panākumus nākamajā reizē. Ja tu vienkārši sēdēsi un satraukties, tas ne līdz kam nenovedīs.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Paldies par padomiem..bet man tie nav pienenami…svesas darisanas nav svesas ja tas balstas uz meliem un negativi un launpratigi verstas pret tautu kas ietekmee gan manu nakotni gan musu visu nakotni…nevar visu puedot un aizmirst..tad jau laununs nekad nebeigsies…no ta ir jamacas.. un jadara viss lai to noverstu un nepielautu…ja savas pelnas giusana balstas uz tautas apzagsanu..tad to par skaudibu nenosaukt..ta ir noziegums un nosodijums pret to…es neko henozeloju…varbut vienigi to ka es dzivoju antihunanaa pasaules beigu sakuma laiknetaa…bet varbut ari ar dieva zinu..lai es redzetu kads tas ur..salidzinot ar tiem labajiem laikiem kjas nu ir pagatne… bet varbut ari dievam labopatik cilvekus sodit par vina pasaulls jkartibas un vertibu igniresanu un degradaciju…protams ka es heko nevaru mainit…bet izteikt tikai savas domas..un to es arii daru…

  2. Vienu gan es esmu iemacijysies..nekad neatrasties nepatikamu lauzu sabiedribaa.un ar viniem uzturet kontaktus..es vienkars0i tiem pagriezu muguru….un ..atgustu sirdsmieru kad esmu viena…

  3. Jautajums kapec tad tu lasi manis komenntus ja tev tie garlaicgi…tas ir vairak kaa divaini…tev tie garkaicigi jo tu heesi manas dveseles radiniece un es tos nerakstiju tev..lasi tos kas tev rada prieku.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here