12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

7 brīdinājuma zīmes, ka jūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā!

Dieviete.lv
 

Daudzi no mums cenšas saglabāt attiecības pat, ja jūtamies slikti. Mūs vada bailes no vientulības un bailes, ka nespēsim atrast citas attiecības. Taču psihologi saka, ka attiecības, kas ir pārdzīvojušas savu derīguma termiņu, mūs ietekmē daudz sliktāk, nekā vientulība un var radīt sliktas sekas mūsu veslībai!

Pazīmes, ka attiecībās ir nopietnas problēmas:

1. Ieklausieties savā intuīcijā vispirms pajautājiet sev, vai esat laimīgs šajās attiecībās. Ja kaut kas jums neder un situāciju nav bijis iespējams novērst diezgan ilgu laiku, tas nozīmē, ka viss nenotiek tā, kā vajadzētu, un uz ilgu laiku… Neignorējiet savu iekšējo balsi – ar laiku tā var pilnībā apklust.

2. Tu esi aizņemta ar citu problēmām un tev nav laika domāt par sevi. Tu nemitīgi risini draudzeņu problēmas ar vīriešiem vai mēģini samierināt mammu un māsu. Tajā pašā laikā jūsu attiecības jau sen ir saplaisājušas un ir tuvu sabrukumam. Vēl ir laiks padomāt par sevi – pieklājīgi atsakies no citu cilvēku problēmām un centies situāciju labot. Ja tas neizdodas, pieņemiet lēmumu un iepauzējiet šīs attiecības.

3. Jūs esat attālinājusies. Jūsu attiecības ir kļuvušas ledainas, un to kļūst grūti ignorēt. Iespējams, pie vainas ir rutīna, vai arī jūs esat kļuvuši mazāk atklāti viens pret otru un vairs nesaprotat sava partnera jūtas un emocijas. Jo ātrāk jūs tiksit galā ar šo nomācošo situāciju, jo mazāk sāpīgi tas būs.

4. Tu sapņo, ka dzīvosi bez viņa un beidzot aizej uz randiņu ar glītu kaimiņu, kurš tevi jau ilgu laiku sauc uz restorānu… Tu labprāt ej uz koncertiem un teātra izrādēm kuras viņam neinteresē, jo zini, ka varēsi turp doties viena vai ar draugiem. Ja domājat, cik labi būs bez viņa, tā ir droša zīme, ka jūsu attiecības ir sevi izsmēlušas.

5. Jūs pārtraucāt cīnīties par savām attiecībām. Iepriekš, kad cīnījāties, jūs centāties atrast kompromisu, bet tagad jums tas ir apnicis. Jums ir vienalga, ka attiecības var beigties, un jūs kategoriski nevēlaties piekāpties. Tā ir zīme, ka esat nogurusi no attiecībām un zemapziņā nevēlaties tās pat glābt..

6. Jūs pati graujat savas attiecības. Jūs pastāvīgi kritizējat un aizvainojat viens otru, atzīmējot pat visnenozīmīgākos partnera trūkumus un nevēloties meklēt kopīgu valodu. Tas viss veido dusmas, neizpratni un atsvešināšanos vienam no otra, kas, savukārt, noved pie attiecību pārrāvuma.

7. Tu neklausies viņā un viņš neklausās tevī. Viņam ir pilnīgi vienalga, kad tu runā par savu biznesu un tu nevēlies dzirdēt par viņa jauno darbu. Un nav tā, ka sarunas tēma sanāca neinteresanta – jūs vienkārši pārtraucāt viens otru saprast un cienīt. Ir pienācis laiks rūpīgi pārdomāt savas attiecības, izdarīt secinājumus un rīkoties atbilstoši apstākļiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here