-3.2 C
Rīga
ceturtdien, novembris 30, 2023

7 pazīmes, kas liecina, ka tu nevēlies būt attiecībās!

Dieviete.lv
 
  1. Izvairīšanās no saziņas: Ja tu izvairies no komunikācijas un nejūti vēlmi dalīties ar savu ikdienu, pārdzīvojumiem un plāniem, tad tā var būt pazīme, ka attiecības tev nemaz nav vajadzīgas!
  2. Izvairīšanās no attiecību attīstības: Ja nejūti interesi attīstīt attiecības uz dziļāku līmeni vai izvairies no personiskās izaugsmes kopā, tas var norādīt ka šobrīd nemaz nevēlies būt attiecībās.
  3. Trūkst vēlmes veidot ilgtermiņa plānus: Ja tu nevēlies veidot ilgtermiņa plānus ar savu partneri, tas var būt rādītājs, ka šīs attiecības nebūs ilglaicīgas.
  4. Vajadzību apmierināšana citur: Ja tu meklē emocionālu vai fizisku piepildījumu citur un ne pie sava partnera, tā var būt pazīme, ka attiecības tevi nepiepilda un nedara laimīgu.
  5. Biežas diskusijas un strīdi: Pastāvīgas pretenzijas, nesapratnes vai strīdi var norādīt uz to, ka šīs attiecības tev nesniedz nepieciešamo labklājību un laimi.
  6. Trūkst uzticības un pārliecības: Ja tu nejūti uzticību pret savu partneri vai neesi pārliecināta par savu attiecību nākotni, tas var liecināt par to, ka attiecības tev nav svarīgas vai nepieciešamas.
  7. Izolēšanās un vientulība sajūta: Ja tu nejūti emocionālu tuvību ar savu partneri, tas var norādīt uz to, ka šīs attiecības tev nepiedāvā to, kas tev ir nepieciešams emocionālā un sociālā līmenī.

Ja šīs pazīmes ir izteiktas tavās attiecībās, tad ir svarīgi aprunāties ar savu otro pusīti un pašai izlemt, vai šīm attiecībām ir iespējams attīstīties un uzlaboties vai ir labāk meklēt citus ceļus savas personīgās laimes un pilnveides virzienā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here