0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

8 paņēmieni, lai piesaistītu vīrieša uzmanību!

Dieviete.lv
 

Šie ir 8 paņēmieni, lai prasmīgi piesaistītu vēlamā vīrieša uzmanību:

1. Pieskārieni


Pirms pieskarties viņam, pieskaries pašas ķermenim, piemēram, savam atslēgas kaulam. Ja tev ir aplikta kaklarota, tas būs vēl efektīvāk. Pamēģini arī ar pirkstiem pieskarties savām lūpām. Šīs liegās ķermeņa valodas kustības parāda, ka esi atklāta un jutekliska, un tu pozicionē sevi kā iekārojamu būtni. Viņam tas būtu jāpamana!

2. Tēls


Centies savu veidolu padarīt seksīgāku. Tas nenozīmē, ka tūliņ jāvelk mežģīņu zeķes ar zeķturiem, tomēr apģērbs ar izteiksmīgāku kakla izgriezumu, atkailināti pleci, augumu izceļoši džinsi vai pat gaišs lūpu spīdums tev liks justies iekārojamākai. Tas viss noderēs, kad viņš būs blakus!

3. Skatiens


Acis izsaka ļoti daudz – izmanto tās! Ātrs un tiešs acu skatiens, tad novērs skatienu sāņus, it kā kādu meklētu. Tas raisīs viņa interesi. Tāpat nebaidies atrasties viņam pretim un demonstrēt savu interesi, lūkojoties viņa acīs. Turklāt, šķelmīgs acu skatiens ar mazliet augšup paceltu uzaci ir ļoti iedarbīgs.  

4. Negaidi brīdi, kurā tevi ievēros, bet rīkojies!


Dažreiz manevrs “gaidīt līdz viņš tevi pamana” var ieilgt, un tas ne vienmēr atmaksājas. Iespējams, ka tev patlaban jau ir attiecības, tāpēc izmanto šo faktu savā labā. Tu esi pašpārliecināta, pamanāma, izstaro seksualitāti, un viņš to noteikti ievēro! Tomēr ir arī zemūdens akmeņi: nekādā gadījumā nedibini attiecības un neiesaisties “vairāk nekā draugi” sakaros ar sava vīrieša draugiem. Ja nu viņiem pastāv brālības kodekss, kurā ir atrunāta sešu mēnešu vai pat ilgāks nogaidīšanas laika posms, līdz viņš drīkst tevi kaut kur uzaicināt? Uzmanies!

 

4 KOMENTĀRI

  1. Es viriesiem uzmanibu nepiesaistu..vini piesaista to man..un uz muzu..esmu kopaa ar liktenigo virieti jau 30 gadus.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here