14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

8 sieviešu fiziskās iezīmes, kuras burtiski apbur vīriešus!

Dieviete.lv
 

Dažām sievietēm ir noteiktas fiziskas īpašības, kas vīriešus pievelk kā magnēts. Protams, galvenais cilvēkā ir viņa iekšējā pasaule, bet vispirms tiek novērtēts izskats. Tātad, šeit ir 8 sieviešu fiziskās iezīmes, kas piesaista vīriešus.

1. Plati gurni

Sieviete ar platiem gurniem un tievu vidukli uzreiz piesaista vīrieša uzmanību. Stiprajam dzimumam ļoti patīk, ja sievietei ir skaista un sievišķīga figūra. Ideālā attiecība ir 7:10. Un platie gurni liecina par sievietes spēju dzemdēt bērnu.

2. Samtaina vai augsta balss

Samtaina balss ir sievietes seksualitātes rādītājs, bet augsta balss nozīmē jaunību, trauslumu un maigumu.

3. Gari mati

Gari un spīdīgi mati var izrotāt jebkuru sievieti. Vīrietis zemapziņas līmenī meklē ģimenes pēcteci, un sievietes mati ir tiešs veselības rādītājs.

4. Smaidi

Smaids ne tikai rotā cilvēku, bet arī pozitīvi ietekmē apkārtējos. Vīriešiem ļoti patīk, ja sieviete smaida. Tas runā par viņas laipnību.

5. Minimālais grims

Vīrieši dod priekšroku sieviešu dabiskajam skaistumam. Jo mazāk grima, jo labāk.

6. Sarkans drēbēs

Jūs varat būt pārsteigtas, bet sarkanā krāsa patiešām uzlabo sievišķo pievilcību! 

7. Patīkama smarža

Ķermeņa aromāts ir viena no svarīgākajām pievilcības sastāvdaļām. Saskaņā ar pētījumiem jūsu izdalītā smarža var piesaistīt vai atbaidīt pretējā dzimuma pārstāvi. Tāpēc ir vērts padomāt par pareizu uzturu, higiēnu un vingrošanu, lai ķermenis labi smaržotu.

8. Pareiza stāja

Tas, cik pievilcīga sieviete jūtas, ietekmē to, kā citi viņu uztver. Stāja un gaita vislabāk runā par to, vai sieviete zina savu vērtību. Tas tiek izlasīts uzreiz, un dāma, kas prot sevi nēsāt, jebkurā gadījumā izraisīs apkārtējo vīriešu interesi.

Kā varam secināt, vīriešiem patīk sievišķīgas un veselīgas pretējā dzimuma pārstāves. Tātad, ja tev ir visas šīs 8 fiziskās īpašības, tad vīriešiem ir grūti tev pretoties!

 

14 KOMENTĀRI

  1. Parsmejos..skatos iet pa ielu laimigs paritis..ta daama kaa mamzele resna bet princis blakam ka no kinofilmas….acimredzami istam virietim interesee kaut kas vairak par platiem gurniem un tievu vidukli…brinies nu…domaju ka katram ir sava gaume un skaistuma etalons..bet biezi tiesi tas skaistas paluek vienas…es ari neprotu nevienu hne apburt he noburt.un nenaz to nevelos…bet virietis man ir blakam

  2. Labrit..leduspuke no pieciem riita lasa zemenes..klat zemenu laiks viens vienigs zemenu lauks. Atminaa ka muzika man skanet saaks….bet kur palija perkona laiks..satans to nozaga…tisssss prom.

  3. A kapec ne..
    konentesana ir mans valasprieks es ta atpusos un trnneju donasanu jo stradaju fizisku darbu..a kapec tu yzskati so rakstus par huinu..dazi ir interesanti un riosina pardonas par dzivi…..bet ko tu te dari tev tak ari patik vai ne..t bet vecus gan es te nemekleju..man puetiek ar vienu….

  4. Jaa..Un man ta patik cucinas ka lasu visus vinas komentus…vismaz ir kur piekerties..neesmu jau suns uz kauliem nekritu..ak cucin tu nan patic.

  5. Ahahaha.ak nobijies jefin jo zem maniem150 kg es tevi nospiestu kaa uti…ne kaulu kambara ne suna man nevajag.esmu bagata..man ir siera rituls siera rituls un sudrablapsa..a kas tev..divas sapuvusas olas un paaris centimetru desas.. ahaha…un pie tam riktigs dzeims bonds padusee…ahaha

  6. Cuciņu arguments attaisnot savu resnumu, virietis nav vilks 😀 Varētu padomāt ka vīrietis partiek no cūku taukiem vien 😀 Vīrieši ir radījuši pasauli kurā sievietes dzīvo, sieviete pat tamponu nav izgudrojusi ko bāž sev starpenē…skumji. Anatomijā arī norādits ka sieviešu smadzenes ir par 17% mazakas par virieša, tas daudz ko izskaidro…

  7. Sievietei nevajag pasaules jaakli….vinai vajag majas saimnieku un milosu uzticigu viiru…un stipru pkecu blakam lidz muza galam.

  8. Paldies par komentariem…lai visiem paardomu bagata un jauka atputa dievietee…es ar tiko zemenes beidzu lasit..ai ka tam sap..lietutina nav….bet es bauda berzu sulu sampanieti.ai ka esmu nogurusi.ar labvakaru.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here