Dzīves laikā mēs iepazīstamies ar daudziem cilvēkiem, bet maz ir tādu, kas paliek līdzās ilgus gadus. Kā saprast, ka tev ir labākā draudzene, nevis vienkārši laba paziņa? Tas nav grūti! Atliek pievērst uzmanību detaļām!

Tu vispirms izlasi viņas ziņas. Pat, ja tev ir vēl piecas neizlasītas ziņas no citiem cilvēkiem.

Tikšanās bez konkrētiem plāniem noris lieliski. Pat, ja jūs vienkārši sēžat istabā uz dīvāna, dzerat kafiju un pļāpājat.

Tu ilgi prāto par to, vai jaunais vīrietis viņai ir gana labs. Viņa ir laimīga? Lieliski! Bet tu tikmēr izpētīsi vīrieša gaitas sociālajos tīklos un aprunāsies ar viņu pāris reižu, lai pārliecinātos, ka viņš ir cienīgs satikties ar tavu draudzeni.

Jums ir daudz kopīgu atmiņu. Jūs varat sākt dziedāt divbalsīgi kādu sen aizmirstu dziesmu, jo tieši ar to saistās jūsu kopīgais ceļojums. Tikai nākas skaidrot apkārtējiem, kas tā ir par dziesmu un kāpēc tā jums ir svarīga.

Jūs smejaties par jokiem, kurus citiem nesaprast. Un tas ir vēl viens spēcīgas draudzības rādītājs.

Jūs varat atklāti runāt. Un pat, ja jums nesakrīt viedoklis, jūs saprotat viena otru.

Jūs aizsargājat viena otru. Gan virtuālajā, gan reālajā pasaulē. Lai visi zina, ka tavu draudzeni aizvainot nedrīkst.

Ja viena no jums aizbrauc tālu projām, kontakts starp jums nezūd. Mūsdienās uzturēt kontaktu ir īpaši viegli.

Tu maini plānus viņas dēļ. Piemēram, viņa tikko izšķīrās ar partneri un viņai ir nepieciešama tava palīdzība. Vai tā  dēļ tu atcelsi randiņu ar jaunu vīrieti vai pasēdēšanu ar kolēģiem? Jā!

Komunikācija ar viņu ir kā terapija. Vismaz tu vari ar viņu runāt par visu un zināt, ka noslēpumi tā arī paliks noslēpumi. Bet viņa sasmīdinās tevi tieši tad, kad tas visvairāk būs nepieciešams.

Ir tev tāda draudzene?

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?